Dámský klub

Pravidelně nepravidelná setkávání v příjemném prostředí ženské společnosti.

CO JE DÁMSKÝ KLUB

Bezpečný prostor v příjemném prostředí, kde se žena může věnovat sama sobě, mít příležitost si odpočinout, opečovat se, načerpat nové síly a třeba také nová uvědomění a informace. Posvítit si na témata, o kterých se běžně nemluví tak otevřeně, jak by bylo potřeba. Mít možnost se inspirovat a sdílet anebo jen naslouchat a pobýt ve skupince podobně laděných žen.

*** Uplynulé ***

Dámský klub na téma: Dotekem k lepší partnerské intimitě

Seminář věnovaný vědomému doteku, mocnému nástroji láskyplné komunikace, který umí otevřít srdce. Jaké kvality si můžeme předat dotekem? Víme, jaký dotek se nám (ne)líbí a jaký se (ne)líbí partnerovi?  Známe a respektujeme své hranice (nejen) doteku? Kdy dotekem skutečně “dáváme” a kdy si jím “bereme”? Umíme dotek “přijímat”? Jaké jsou časté rozdíly v potřebách a vnímání doteku mezi ženami a muži? Přejete si obohatit své dovednosti šikovné milenky uměním intimní masáže muže? Přijďte si užít tematické povídání, prožitková cvičení, praktické návody a v neposlední řadě prostor pro otázky a sdílení v příjemném prostředí dámské společnosti.

Sobota 26.3.2022 10:00-17:00h – Salon Andrea Šťastná, Nerudova 2, Třebíč – Cena 1800,- Kapacita semináře je omezená. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 800,- na účet 2400602958/2010. Záloha je nevratná, v případě, že se nebudete moci zúčastnit, je možné za sebe poslat náhradnici.

Předvánoční pohodový večer

Přijď se před Vánoci vyladit.

Věnovat pozornost sama sobě a svému vnitřnímu světu. Ve vlastním těle a přítomném okamžiku. Pohrát si s nástroji, které máme neustále k dispozici, jako jsou vědomá pozornost, dech, pohyb, zvuk či dotek, abychom jimi dokázali podpořit svůj pocit vnitřní pohody a dostatku energie. V každodenním životě.

Téma předvánočního večera: UVOLNĚNÍ

1. část našeho setkání bude o odpočinku a jemném ladění sebe sama. O příležitosti se položit, nechat provést meditací, nemuset dělat víc než vnímat svoje tělo a dopřát mu, co v danou chvíli potřebuje.
2. částí večera si posvítíme na téma naší (ne)schopnosti se uvolnit. Kolik rad na řešení našich potíží začíná slovy “uvolněte se, prosím”. Jak jednoduše to zní a jak náročné, ne-li nemožné, to pro mnohé je. Obzvlášť když se k tomu přidá předvánoční ruch.

Pojďme se vědomě zastavit. Nadechnout se času Vánoc.

Abychom si jej s našimi nejbližšími mohli opravdu užít.

KDY: středa 14.12.2022 18:00–20:00h

KDE: Centrum Cesta integrity BRNO

CENA: 300,- Pro rezervaci místa prosím o přihlášení a platbu na účet 2400602958/2010

+ Těšit se můžeš i na malé vánoční překvapení v ceně:-)

Chci se přihlásit