Celostní masáže

Opečování celého těla na rovině fyzické, emoční i energetické

CO JE CELOSTNÍ MASÁŽ

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sami sobě a dovolíte si přijímat vědomou pozornost a péči

Při této masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení Vašeho těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše.

Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přispívá ke zvýšení citlivosti těla a Vaší vnímavosti k němu. Pomáhá směřovat Vaši pozornost do Vašeho vnitřního světa, zklidnit mysl a uvolnit celé tělo.

 

Kdy může být celostní masáž vhodná

Může být velmi příjemnou a efektivní cestou, pokud potřebujete vypnout, nemuset nic řešit, jen velepříjemně meditovat a relaxovat.

Může poskytnout citlivé opečování, když potřebujete vyživit celou Vaši bytost pozorným dotekem. Vymazlit od hlavy až k patě a celkově dosytit své potřeby vědomé pozornosti, péče a vlídného přijetí.

Může se stát nástrojem osobního rozvoje. Mimo jiné podpořením schopnosti uvědomovat si, co cítíme, svobodně projevit, co chce být vyjádřeno, propustit vše, co už nám neslouží, a plně prožít, co prožíváme. Otevřít své srdce, otevřít se lásce, otevřít se životu.

Může být masážním rituálem pro uctění celé Vaší bytosti, jedinečného těla, jež je dokonalým chrámem Vaší jedinečné duše. Prožitkem podporujícím uvědomění si svojí celistvosti, plného přijetí a ocenění sebe sama.

V neposlední řadě je lákavou příležitostí vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

Co bude to pravé pro vás?

 

Dotekové opečování

Doteková péče 60 minut, délka celého setkání 60–75 minut. Varianta pro milovníky kombinace kraniosakrální terapie a masážních doteků. Při ošetření jste oblečení, případně zakrytí dekou a věnujeme se přednostně oblastem těla, na kterých se domluvíme a kam nás dovede tělo. Další variantou je relaxační olejová masáž zaměřená na vybrané části těla.

CENA

Brno, Třebíč: 1.000,-

Blansko: 900,-

Požitkářské zastavení

Délka masáže 90 minut, délka celého setkání 90–120 minut včetně úvodního rozhovoru, času na doznění masáže, případné sdílení nebo konzultaci. V Brně také s možností sprchy. Doporučená varianta pro masáž zadní nebo přední části těla, celotělovou masáž, případně kombinaci masáže a kraniosakrální terapie nebo access bars.

CENA

Brno: 1.600,-

Blansko, Třebíč: 1.400,-

Chci se objednat

Labužnické plynutí

Délka masáže 120 minut, délka celého setkání 120–150 minut včetně úvodního rozhovoru, času na doznění masáže, případné sdílení nebo konzultaci. V Brně také s možností sprchy. Ideální varianta pro dotekové nebo povídací gurmány. Doporučená varianta pro celotělovou masáž nebo masážní rituál, případně kombinaci masáže a kraniosakrální terapie nebo access bars.

CENA

Brno: 2.000,-

Blansko, Třebíč: 1.800,-

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

Poradím Vám, jak do masáže zapojit prvky vědomé práce s tělem a přijímat dotek “jinak”, než jste možná zvyklí u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnali a využili skutečně naplno.

S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže a výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

Základem každé masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce Vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

Na závěr necháme čas na doznění masáže, případné sdílení nebo konzultaci

U masáže využívám prvky celostních smyslných neboli tantrických masáží, ale nejedná se o tantrickou masáž, součástí není intimní masáž pohlaví.

Reference

“Ahoj Janičko, moc děkuji za pondělní ,,péči,,. Ještě vše pořád dosedá. (…) Doteky mám ráda a potřebuji a Tvůj přístup mi krásně ladí v pocitu bezpečí i intimity, která ale nemá nic společného se sexualitou. Dává mi přesně to co mě vyživí a opečuje a přitom nezahltí. Jakobych s tebou poprvé zažívala i ty doteky ,,zdravého vztahu masér-klient,, kdy já dostávám, jsem opečována ale přitom to není tak, že bych musela být sycena a nikdo mi nic nebere. Mohu se díky tomu uvolnit a fakt si to užít pro sebe. Děkuji”

Lucie

*****

“Jano, ještě jednou opravdu moc děkuji. Uvědomuji si, že abych někde hluboko uvnitř mohl takovou péči přijmout, musím ji vnímat jako opravdovou. Autentickou. A ty to dokážeš… vůbec nerozumím tomu, jak se něco takového dá dělat jako práce. Vůbec jsem si to nedokázal představit.

A tak opravdu moc děkuji, protože konečně můžu tomu něčemu nekonečně trpícímu v sobě říct: Ale vždyť ty si zasloužíš lásku a netrpět!“

Karel

*****

“Děkuji za poznávání svého těla při masáži, otevírání nových cest prožívání potěšení a radosti ze svého těla. Děkuji, že mě dokážete vzít do větší hloubky, než na jakou jsem zvyklý. Jsem vděčný za opětovné připomínání důležitosti dechu a pohybu těla – byť to zní tak jednoduše.

Jsem rád, že jsem mohl pocítit a prožít rozdíl dvou doteků: První léčebný, vyživující a pečující, a druhý přinášející intenzitu potěšení. Jakmile jsem ucítil jejich rozdíl, tak jsem si uvědomil, že se mě v životě nějak zamotávaly mezi sebou a potřeby svého těla jsem vyživoval nějakou směsicí doteků, které nebyly přesně to, co si mé tělo v daný okamžik přálo. Teď vnímám, že si dokážu dát plný pečující dotek, i dotek plný vášně bez pocitu, že tělo zanedbávám (péči dostalo/dostané jindy).“

Jiří

*****

… “Mas moc prijemne a klidne chovani uz od podani ruky na uvitanou. Libilo se mi, ze sem na zacatku mohla rict aspon zhruba nejakou predstavu, a ze Tys me ujistila, ze si muzu delat, co chci a jak citim. Velmi se mi libila nabidka, ze Ti muzu rict behem masaze, co bych si jeste prala. …

… Nejhezci byl pro me ten zaver, kdy si mi vlozila ruku pod kost krizovou a druhy na podbrisek. Najednou sem citila teplo v cele deloze az po vajecniky, az se mi to v prostoru a zaroven v hlave cele vizualizovalo (nedava to smysl). U toho mi i vystoupily slzy do oci jakousi vdecnosti ,,appreciate,, me napada v anglictine.

Po obede jsem tvrde usnula a byl to takovy tezky spanek, ale po chvilce sem se citila velmi dobre. Cely den je mi hezky a něžně.
Na zaver kolem dokola asi takhle: mazas byla celou dobu velmi prijemna, mas opravdu cit pro potrebu cloveka. nebylo nic, co by se mi nelibilo, co by mi prislo trapne nebo nevhodne. Citila sem se v bezpeci.
Jsem rada, ze moje prvni masaz byla zrovna u Tebe.
Mej se moc hezky, rada zase prijdu!

Štěpánka

*****

“K Janičce mě dovedla má touha po hlubokém uvolnění celého těla i mysli. Pravidelně navštěvuji celostní masáž a vždy je to pro mě nepopsatelný zážitek plný sebeuvědomění a cesta osobního růstu. S naprostou jistotou doporučuji i nadále svým známým a klientkám. Janička je můj anděl.”

Andrea