Celostní masáže

Opečování celého těla na rovině fyzické, emoční i energetické

CO JE CELOSTNÍ MASÁŽ

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubšímu vnitřnímu prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sami sobě a dovolíte si přijímat vědomou pozornost a péči

Při této masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení Vašeho těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Dotýká se nejen fyzického těla, ale také energetických center, meridiánových drah, pocitů a emocí.

 

KDY ZVOLIT CELOSTNÍ MASÁŽ

Když potřebujete vypnout. Nemuset nic řešit, jen příjemně meditovat a relaxovat.

Když potřebujete opečovat. Vyživit celou Vaši bytost vědomým dotekem, vymazlit od hlavy až k patě, dosytit potřeby laskavé péče a vlídného přijetí.

Když se chcete rozvíjet. Více si uvědomovat, co cítíte, snadněji projevovat, co chce být vyjádřeno, propustit vše, co už neslouží. Zvýšit svoji citlivost. Otevřít své srdce, otevřít se lásce, otevřít se životu.

• Když chcete zažít rituál uctění celé Vaší bytosti, jedinečného těla, jež je chrámem Vaší jedinečné duše. Uvědomění si své celistvosti, přijmutí a ocenění sebe sama.

Když jste požitkář, hypersensitivní člověk nebo citlivý kolega, který očekává od masáže už jedině osobní přístup a vědomý dotek.

Když si chcete vychutnat krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

DÉLKA SETKÁNÍ

Zahrnuje krátký úvodní rozhovor, samotnou masáž a čas na její doznění. V Brně je také možnost dát si sprchu.

 

Dotekové opečování

(60–75 minut)

Spíše ochutnávková varianta celostní masáže zaměřená na zadní nebo přední část těla, případně vybrané části těla nebo energetická centra podle Vašich preferencí. Když není chuť ponořit do doteků celé tělo. Když víte, co potřebujete, a umíte si o to říct.

 

Požitkářské zastavení

(90–110 minut)

Doporučená varianta pro první setkání. Vhodná délka pro masáž zadní nebo přední části těla nebo celotělovou masáž. Možná je také kombinace masáže a kraniosakrální terapie nebo access bars.

 

Labužnické plynutí

(120–140 minut)

Ideální varianta pro dotekové nebo povídací gurmány. Doporučená varianta pro celotělovou masáž nebo masážní rituál. Dostatek času pro pověnování se oběma stranám těla, doznění masáže i případné povídání. Možná je též kombinace masáže a kraniosakrální terapie nebo access bars.

Chci se objednat
JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

Na začátku si krátce popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže nebo výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

Základem každé masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce Vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy.

Na závěr necháme čas na doznění masáže, případné sdílení nebo konzultaci

U masáže využívám prvky celostních smyslných neboli tantrických masáží, ale NEjedná se o tantrickou ani erotickou masáž, součástí NENÍ intimní masáž pohlaví.

Reference

Dobrý den Jano,

děkuji moc za krásnou masáž, která byla hodně rozmanitá a zároveň měla svoji logiku ve svém skladbě. Byla tam: síla x něžnost, rozjímání x radost a hravost, smyslnost x éterické emoce, tělesnost x energie… Tak jak to je v životě. Naše setkání pro mne jsou hodně velkou vzpruhou pro vyrovnání se s normálním životem, kde převládá hlavně agrese a prosazování svých požadavků za každou cenu. Jsem hodně rád, že na tom našem ostrově, který je spojen se životem jako lávka na tom obrázku v masérně, převládá porozumění. Neskutečně mi masáž pomohla fyzicky. Víte, jak na mně. Po masáži a vyspání jsem energeticky úplně někde jinde. Celkově naše celé setkání mělo na mne zase mělo hodně, hodně blahodárný vliv, nejen fyzický, ale i psychický. …”

Jozef

*****

“… Mas moc prijemne a klidne chovani uz od podani ruky na uvitanou. Libilo se mi, ze sem na zacatku mohla rict aspon zhruba nejakou predstavu, a ze Tys me ujistila, ze si muzu delat, co chci a jak citim. Velmi se mi libila nabidka, ze Ti muzu rict behem masaze, co bych si jeste prala. …

… Nejhezci byl pro me ten zaver, kdy si mi vlozila ruku pod kost krizovou a druhy na podbrisek. Najednou sem citila teplo v cele deloze az po vajecniky, az se mi to v prostoru a zaroven v hlave cele vizualizovalo (nedava to smysl). U toho mi i vystoupily slzy do oci jakousi vdecnosti ,,appreciate,, me napada v anglictine.

Po obede jsem tvrde usnula a byl to takovy tezky spanek, ale po chvilce sem se citila velmi dobre. Cely den je mi hezky a něžně.
Na zaver kolem dokola asi takhle: mazas byla celou dobu velmi prijemna, mas opravdu cit pro potrebu cloveka. nebylo nic, co by se mi nelibilo, co by mi prislo trapne nebo nevhodne. Citila sem se v bezpeci.
Jsem rada, ze moje prvni masaz byla zrovna u Tebe.
Mej se moc hezky, rada zase prijdu!

Štěpánka

*****

“Jano, ještě jednou opravdu moc děkuji. Uvědomuji si, že abych někde hluboko uvnitř mohl takovou péči přijmout, musím ji vnímat jako opravdovou. Autentickou. A ty to dokážeš… vůbec nerozumím tomu, jak se něco takového dá dělat jako práce. Vůbec jsem si to nedokázal představit.

A tak opravdu moc děkuji, protože konečně můžu tomu něčemu nekonečně trpícímu v sobě říct: Ale vždyť ty si zasloužíš lásku a netrpět!“

Karel

*****

“…Můj největší prožitek byl, že jsem si uvědomila, jak mám krásné a dokonalé tělo.”

Ilona

*****

“…Děkuji za poznávání svého těla při masáži, otevírání nových cest prožívání potěšení a radosti ze svého těla. Děkuji, že mě dokážete vzít do větší hloubky, než na jakou jsem zvyklý. Jsem vděčný za opětovné připomínání důležitosti dechu a pohybu těla – byť to zní tak jednoduše.

Jsem rád, že jsem mohl pocítit a prožít rozdíl dvou doteků: První léčebný, vyživující a pečující, a druhý přinášející intenzitu potěšení. Jakmile jsem ucítil jejich rozdíl, tak jsem si uvědomil, že se mě v životě nějak zamotávaly mezi sebou a potřeby svého těla jsem vyživoval nějakou směsicí doteků, které nebyly přesně to, co si mé tělo v daný okamžik přálo. Teď vnímám, že si dokážu dát plný pečující dotek, i dotek plný vášně bez pocitu, že tělo zanedbávám (péči dostalo/dostané jindy).“

Jiří

*****

“Ahoj Janičko, moc děkuji za pondělní ,,péči,,. Ještě vše pořád dosedá. (…) Doteky mám ráda a potřebuji a Tvůj přístup mi krásně ladí v pocitu bezpečí i intimity, která ale nemá nic společného se sexualitou. Dává mi přesně to co mě vyživí a opečuje a přitom nezahltí. Jakobych s tebou poprvé zažívala i ty doteky ,,zdravého vztahu masér-klient,, kdy já dostávám, jsem opečována ale přitom to není tak, že bych musela být sycena a nikdo mi nic nebere. Mohu se díky tomu uvolnit a fakt si to užít pro sebe. Děkuji”

Lucie

 

*****

“K Janičce mě dovedla má touha po hlubokém uvolnění celého těla i mysli. Pravidelně navštěvuji celostní masáž a vždy je to pro mě nepopsatelný zážitek plný sebeuvědomění a cesta osobního růstu. S naprostou jistotou doporučuji i nadále svým známým a klientkám. Janička je můj anděl.”

Andrea