Celostní masáže

Moc vědomého doteku pro Vaše opečování, odpočinek, meditaci a rozšiřování obzorů.

Celostní masáže

Masáže celého těla na rovině fyzické, emoční i energetické.

Celostní masáž je ostrovem spočinutí, kde jediným centrem pozornosti jste Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Svým záměrem, délkou, celkovou atmosférou a kvalitou vědomého doteku tato masáž poskytuje prostor zastavit se, zklidnit mysl a dosytit potřebu dotekové pozornosti a laskavé péče.

Ať už má masáž s ohledem na Váš záměr podobu hladivého opečování, požitkářské meditace, uklidňující relaxace anebo třeba smyslného plynutí, základem je vždy uvolnění celého těla. Dochází k němu ani ne tak mechanickým rozmasírováním jednotlivých svalů, jako spíš vytvořením vhodných podmínek pro to, aby si tělo pod citlivým dotekem dovolilo rozvolnit samo a jen do té míry, na jakou je v danou chvíli připravené. Pokud se někdy rozpustí kromě fyzického pnutí i to emoční, je taková očista jen vítaná. Jedině v “tak akorát” uvolněném a naladěném těle může volně plynout naše životní energie. Co to znamená “tak akorát”, to ví samo tělo. Proto mu při masáži nasloucháme, respektujeme a následujeme.

Celostní masáž pomáhá zvýšit citlivost těla a naši vnímavost k němu. Naladit se na sebe sama v přítomném okamžiku, uvědomit si svou celistvost a podpořit tak schopnost prožívání skutečného života v těle namísto matrixu vlastních myšlenek. Může být i mimořádně příjemným a efektivním prostředkem k podpoření našich schopností vnímat, co skutečně cítíme, svobodně vyjadřovat a plně prožít, co prožíváme. 

Další informace a varianty celostních masáží naleznete v samostatných sekcích pro ženy a pro muže.

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Úvodní rozhovor je nedílnou součástí mých masáží. Může být různě dlouhý a je zahrnut do celkové délky našeho setkání. Je to prostor pro to, abyste měli čas v klidu “dosednout” a samotnou masáž si pak o to víc užít. Pro někoho je rozhovor či sdílení mnohdy potřebnější než samotná masáž. Je to zároveň možnost konzultace osobních témat nebo kombinace s dalšími variantami vědomé práce s tělem z mojí nabídky. Pro někoho je to stěžejní část setkání nutná pro získání důvěry a schopnosti uvolnění se v průběhu masáže. Pro mě je povídání nezbytné, abych se na Vás naladila a získala přesnější představu o tom, jak se cítíte a co v danou chvíli nejvíc potřebujete.

• Při samotné masáži Vás kromě samotného doteku opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra.

• Na závěr je ponechán čas na doznění masáže a případné další sdílení

 

Délka setkání

Minimální délka setkání je 1,5 hodiny.

Vřele však doporučuji spíše 2 hodinovou variantu. Strach, že nevíte, co tam tak dlouho budete dělat, rozhodně není na místě. Čas při masáži plyne úplně jinak:-)

Pro dotekové nebo povídací požitkáře může mít naše setkání délku až 3 hodiny.

 

Cena

800,-/hodinu