Vědomá práce s tělem

Najdi řešení v návratu k sobě a své přirozenosti

Nevyjádřené emoce neumírají. Jsou pohřbeny zaživa, aby se jednou zjevily v ohavnějších podobách”
Sigmund Freud

Jsou uloženy v buněčné paměti našeho těla. Projevují se v podobě nevědomých vzorců chování nebo se zhmotňují psychosomaticky.

Vědomá práce s tělem pomáhá tyto ložiska objevovat, v bezpečném prostředí a přítomném okamžiku uvolňovat a prožívat tak svůj život svobodněji.

“Tělo nemá jinou možnost než nás napomenout bolestí. Pokud si jen vezmete prášek a informaci nepochopíte, pouze vypnete varovný signál.”  
Jan Hnízdil

Tělo k nám promlouvá pořád. Pokud ho vnímáme a rozumíme jeho řeči, jako bychom měli kompas na cestě životem.

Naslouchat tělu nám pomáhá být sami sebou. Vědět, kam směřuji a jít si za tím. Předcházet nerovnováhám, které se podepisují na našem zdraví a chuti do života.

„Pokud chcete nalézt tajemství vesmíru, je ukryto v pojmech energie, frekvence a vibrace.”
Nikola Tesla

Energie je všude. Uvnitř i kolem nás. Všichni jsme jedno. Všichni jsme součástí Přírody, Vesmíru, Jednoty,… Ať už tomu dáme jakékoliv označení. Záleží jen na nás, jestli to cítíme a dokážeme využít ku prospěchu.

Rozvinuté vědomí v těle nám umožňuje onu “energii” lépe vnímat. Umět ji čerpat a nechat přirozeně plynout do všech částí těla a potažmo života.

Pomáhám lidem víc cítit, hlouběji prožívat, svobodněji žít.

 

Jana Dvořáková

celostní péče a podpora v osobním rozvoji

 

Více o mně

 

Čas objevit

nepoznaný potenciál

vašeho vlastního

těla.

Pracuji s masážemi a dotekovými technikami. Využívám metody vědomé práce s tělem prostřednictvím jeho základních projevů, jako je dech, pohyb a hlas. Provázím člověka k objevení moudrosti jeho vlastního těla, propojení se se svou přirozeností a přírodou.

Speciální pozornost věnuji oblasti pánve, která je centrem našeho těla a důležitým místem naší životní energie. Zabývám se i tématy intimity a sexuality, protože jejich prostřednictvím se dostáváme k samotnému jádru naší existence a zároveň mocnému nástroji osobního rozvoje.

Jsem certifikovaná masérka relaxačních, thajských a celostních smyslných masáží, lektorka Školy pánevního dna, sexological bodyworker, praktik kraniosakrální terapie a Access Bars®. V rámci sezení, masáží a seminářů ráda kombinuju všechny své přístupy. Mocným pomocníkem je mi příroda, čerpání inspirace z jejích zákonitostí, využitím jejích darů např. v podobě bylinkaření, aromaterapie, Bachových květových esencí a produktů Energy.

Celostní péče

Vědomým dotekem a za podpory přírody k vnitřní harmonii

Naše tělo se neustále se snaží nacházet rovnováhu a směřovat ke zdraví. Ví, jak na to, jen mu v tom nesmí naše mysl překážet. Kraniosakrální terapie podporuje autoregulační schopnosti organismu a vytváří podmínky pro větší komfort v těle a životě.

Chci vědět víc

Jaké by to bylo, kdyby nás neovládaly nevědomé naučené programy mysli? Metoda Access Bars® pomáhá tělu otevřít prostor pro vytvoření nových možností, nových voleb a schopnosti vybrat si svůj vlastní, svému tělu a životu prospěšný postoj.

Chci vědět víc

Květové esence Dr. Bacha jsou darem přírody, který pomáhá udržet balanc, když ztrácíme rovnováhu v emočně náročných situacích. Pomáhají člověku najít svůj vnitřní klid, podpořit vlastní vnitřní potenciál a obranné síly pro sebeuzdravení.

Chci vědět víc

Pro ženy

Abychom zářily zevnitř, plynuly životem s lehkostí a v souladu se sebou sama

Celostní masáž je pro ženu jednou z nejkrásnějších příležitostí, jak rozkvést. Nemuset nic neřešit a dovolit si nechat o sebe pečovat. Probudit svoji citlivost a vnímavost. Zjistit, co můžeme skrze svoje tělo zažít, když mu dáme dostatek času jen tak plynout a s plnou pozorností mu dopřejeme kvalitu doteku, kterou si v danou chvíli žádá.

Chci vědět víc

Semináře a individuální sezení pro všechny ženy, které se chtějí dostat do hlubšího kontaktu sama se sebou. Ať už cítí nedostatek životní energie, řeší potíže s poklesem pánevního dna, inkontinencí, bolestivou menstruací a jinými gynekologickými tématy nebo “jen” chtějí podpořit svoje zdraví, živost a přirozené prožívání své ženské sexuality.

Chci vědět víc

Pro muže

Aby byl tlak na výkon vyvážen schopností uvolnit se, pro nové podněty a efektivní využití vlastní síly

Celostní masáž může být efektivním restartem, ať už potřebujete totálně vypnout nebo na sobě zapracovat. Pomůže Vám zapomenout na svět kolem, dostat se do stavu hlubokého uvolnění. Objevit nové úrovně vlastního prožívání. Načerpat energii, rozproudit ji do celého těla a potažmo života.

Chci vědět víc

I muži mají své dno. Kondice a funkčnost svalů pánevního dna má přímý vliv nejen na kvalitu sexuálního života, ale také na celkovou životní kondici, sílu, stabilitu a sebevědomí. Pánev je jako motor a vědomá práce s pánevním dnem pomáhá tento motor seřídit.

Chci vědět víc

AKTUALITY

Kdy a kde se můžeme potkat

Červen

Brno, Centrum Cesta integrity, Nálepkova 197/14

úterky a středy

Blansko, Centrum Harmonie, Sadová 8

pátky

Třebíč, Salon Andrea Šťastná, Nerudova 2

 čt 10.6., čt 24.6.

KONTAKT

Chcete-li se mě na něco zeptat nebo si domluvit termín, neváhejte se ozvat. Pokud byste rádi mé služby zprostředkovali někomu ze svých blízkých, mohu Vám vystavit dárkový poukaz.

Virtuálně

E-mail: jana@telo-vi.cz

Tel.: +420 608 936 436

 Na telefonu nebývám většinou dostupná. Pro domluvu termínů využijte prosím přednostně webový formulář, e-mail nebo sms.

Pokud se mnou potřebujete mluvit a nejsem k zastižení, napište mi sms a ozvu se zpět.

Naživo

Brno-Jundrov: Centrum Cesta integrity, Nálepkova 197/14

úterky a středy nebo dle domluvy

Blansko: Centrum Harmonie Blansko, Sadová 8

pátky nebo dle domluvy

Třebíč: Salon Andrea Šťastná, Nerudova 2

termíny viz Aktuality

  

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů podle mých zásad pro ochranu osobních údajů.

Za krásné a autentické fotky mé osoby jsem vděčná Martinovi Rabovskému

© 2018-2021 Jana Dvořáková