Muži a pánevní dno

Metody pro uvolnění nebo posílení pánevní oblasti, anální masáž s přímou masáží prostaty
PROČ PÁNEVNÍ DNO

Kondice svalů pánevního dna má nezanedbatelný vliv nejen na správnou funkci pohlavních orgánů a kvalitu sexuálního života, ale také celkovou životní sílu, stabilitu a zdravé mužské sebevědomí.

Potenciál práce se svaly pánevního dna využijí jak muži zdraví a “fungující”, tak muži, kteří mají problémy s erekcí, předčasnou ejakulací, pomalým spermiogramem, muži po operacích prostaty nebo tlustého střeva. Práce s pánevním dnem je vhodná pro muže, kteří chtějí zvýšit výkon, výdrž a potenci v sexu i životě jako takovém, stejně jako pro muže, kteří potřebují ze své výkonnosti spíše ubrat

Abychom mohli funkčnost svého pánevního dna podpořit, musíme vědět, že ho máme, a kde ho máme. Umět ho posílit, když potřebuje podporu, nebo naopak uvolnit, pokud je příliš stažené.

 

Uvolněný zadek, uvolněný život

Právě uvolnění pánevní oblasti je pro muže tématem číslo jedna. Nevyrovnaný životní styl, přetížení, přílišné zaměření se na výkon, stres nebo strach jsou psychická a emoční témata, která se projektují do pánevní oblasti také na rovině fyzické. Ne nadarmo se říká, že když se něčeho bojíme, máme stažený zadek, když je něčeho moc, můžeme se z toho víte co. Pokud však tyto stavy přetrvávají, zaděláváme si na problémy, které se odrážejí jak v našem intimním životě, tak na celkovém rozpoložení. Ať už jde o sexuální disfunkce, potíže s prostatou, hormonální nerovnováhou nebo hemeroidy.

Zajímavé je, že to funguje i naopak. Uvolnění a oživení pánevní oblasti se velmi rychle začíná projevovat i v jiných rovinách našeho života, v naší psychice a na celkovém stavu.

 

Práce s pánevní oblastí

Individuální lekce

Čas nových úhlů pohledu...

 

O čem to je?

Práce s pánevní oblastí spočívá ve vědomém zaměřování pozornosti do pánve, aktivaci svalů pánevního dna a podpoření schopnosti jejich uvolnění. Zapojením dechu a fyzického cvičení se učíte hospodařit s vlastním zdrojem energie.

Pánví to začíná, ale pozornost přirozeně věnujeme celému tělu a Vašemu životu jako takovému. Každé setkání je individuální, uzpůsobené Vašim záměrům a osobnímu nastavení.

Proč?

umět se skutečně a do hloubky uvolnit

najít řešení intimních potíží

lépe vnímat a koordinovat vlastní vzrušení

umět posílat ten roztopený kotel energie v pánvi do celého těla a potažmo života

• déle vydržet při milování

zvýšit šance na dosahování celotělového orgasmu 

 

Délka setkání

individuální

800,- / 1 hodinu

Chci se objednat

Anální masáž s přímou masáží prostaty

Citlivý dotek, intenzivní prožitek

Čas objevování...

 

Jak to působí?

přináší velmi intimní a intenzivní prožitky s dalekosáhlými účinky

rychle vás dostane “do těla” a často také do hlubokého meditačního stavu

podporuje dlouhotrvající uvolnění nejen pánevní oblasti

pomáhá prokrvit, prokysličitvyživit a celkově oživit pánevní oblast

má pozitivní vliv na zdravé fungování prostaty

v neposlední řadě je pro mnoho mužů velmi příjemnávzrušující

 

 

Jak to probíhá?

Setkání začíná úvodním rozhovorem. Následuje uvolňující masáž zadní části těla a poté delší masáž pánevní oblasti, zadečku a perinea. Pouze pokud je tělo dostatečně připravené, dostáváme se k samotné anální masáži. Nikdy nejdeme přes bolest, věnujeme hodně času přípravě a postupujeme jen tak rychle, jak to Vaše tělo dovolí.

 

Jaké to může být?

Jsou muži, pro které je anální oblast naprosté tabu. Někteří muži podstupují anální masáž spíše ze zdravotních důvodů na doporučení lékaře nebo “na zkoušku” před samotným lékařským vyšetřením. Na rozdíl od lékařského vyšetření je masáž velmi citlivá, předchází jí uvolnění celé pánevní oblasti a nikdy nejdeme přes bolest. Některé muže láká masáž vyzkoušet, inspirovat se a obohatit svůj intimní život. Někoho vůbec neoslovuje nebo ji vnímá nelibě. A pak jsou muži, kteří ji prostě milují.

A jak to máte Vy?;-)

 

Délka setkání

Minimální délka setkání (rozhovor, masáž zadní části těla)

90 minut / 1500,-

Vřele doporučuji spojit anální masáž s celostní masáží v možné délce 2-3 hodin (rozhovor, masáž celého těla). Prožitek pak bude mnohem ucelenější a hlubší.

1000,- / 1 hodinu

Chci se objednat

Reference

“… Při první návštěvě ze mě spadly strachy spojené s touto oblastí. Vnímal jsem bezpečí a zažil jsem si, že zadek a prostata jsou úplně normální části těla. Poprvé jsem ucítil radost a potěšení z masáže těchto části. Při druhé návštěvě jsem se více uvolnil a ponořil do proživání pocitů z masáže prostaty. Bylo to krásné a intenzivní. Byl to jiný způsob potěšení, než jsem byl zvyklý, přesto moc příjemný. Při třetí masáži se stalo něco, co jsem nečekal. Potěšení postupně narůstalo. Zůstal jsem otevřený tomu, co právě přichází. Vzrušení bylo hooodně intenzivní a Vy jste mě jej pomáhala rozvádět do těla. Prožil jsem úžasný orgasmus jen díky masáži prostaty. Byl jiný než běžný, ale stejně intenzivní a mnohem hlubší. Postupně narůstal, trval několik minut a pak protože jsem nakonec neměl potřebu ejakulovat, tak několik minut postupně klesal. Byl jsem zaskočený, že může být něco tak krásného díky masáži prostaty. Trvalo mi asi týden, než to rozum zpracoval a přijal, že je další oblast, tak příjemného prožívání. Děkuji a těším se na další setkání.

Jiří

*****

“Dobrý den Jano, děkuji Vám za včerejší krásnou masáž, kde pro mě bylo mnoho nového – doteky, uspořádání, atmosféra. Velice příjemně na mě působila klidná energie, kterou jste mi předávala. V práci mě nikdo nevytočil ani nerozhodil, i když problémy byly stejně jako jiné dny. Pozdě večer po práci začala ve mně proudit internzivně energie mezi pánví a hrudí, bylo to uvnitř těla a po nějakých drahách, protože do penisu do vůbec nešlo, trvalo to určitě hodinu. Dnes mám uvolněný zadek (hýždě i anál), hlava je projasněná a není v ní taková tíha jako jindy od problémů a citim spoustu celkové energie. Ráno po probuzení, když jsem cvičil pánevní dno, tak to bylo takové intenzivnější, i když jsem to cvičil podobně jako jindy.” (…)

Jozef