Tantrická masáž pro ženy

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat
CO JE TANTRICKÁ MASÁŽ

Tantrická masáž je pro ženu jednou z nejkrásnějších příležitostí, jak rozkvést

Tantrická masáž je rituálem uctění a opečování celé Vaší bytosti, těla, jenž je jedinečným a krásným chrámem Vaší jedinečné a krásné duše.

Tantrická masáž je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sama sobě a dovolíte si péči přijímat namísto věčného dávání.

Pozornost je při masáži věnovaná každému místečku Vašeho těla a pomáhá tak rozšiřovat Vaše uvědomění si sebe sama, své celistvosti a plného přijetí. Pestrá škála doteků citlivě vnímá a respektuje Vaše aktuální rozpoložení, zve vás ke zklidnění mysli a hlubokému uvolnění celého těla

Tantrická masáž je  příležitostí…

uvolnit fyzické, psychické i emoční napětí,

propustit vše, co už nám neslouží,

probudit smysly a zvýšit citlivost těla,

nabít se energií a rozproudit ji do celého těla,

… vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

 

VYCHÁZÍM Z PRINCIPŮ TANTRY A VĚDOMÉ PRÁCE S TĚLEM

Oba přístupy nás vedou k životu TADY A TEĎ, tedy k prožívání skutečného života v těle namísto matrixu vlastních myšlenek. V praxi to znamená uvědomovat si, co cítíme, vyjadřovat emoce, které potřebují být viděny, a plně prožít, co prožíváme. Být autentické a v neposlední řadě mít rády a přijímat samy sebe takové, jaké jsme.

Podstatou tantrické masáže je opečování a uctění celé Vaší bytosti. Nejde tedy jen o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, ale spíše o vyživení těla jako celku vědomým a laskavým dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Každou masáží se tak rozehrává jedinečný příběh Vašeho těla, tance emocí a energie.

Kvalitou doteku a rostoucí citlivostí Vašeho těla můžeme probouzet i energii sexuální, a to aniž bychom se dotkly intimních partií. Tantrická masáž tento fakt plně přijímá a respektuje sexuální energii jako přirozenou součástí našeho bytí, která tvoří podstatnou část naší životní energie. Podpořením jejího svobodného plynutí do celého těla tak přirozeně využíváme její léčivé a regenerační síly.

S ohledem na Váš záměr se prostřednictvím masáže můžete naučit

… rozvinout Vaši schopnosti vnímat a směrovat svou vlastní energii,

… lépe poznat a plně přijmout sebe sama,

… probudit svou smyslnost a vášeň,

… dovolit si prožívat ženskost ve své divokosti i jemnosti, křehkosti i síle,

přirozeně prožívat svoji ženskou sexualitu,

… usměrnit pocity studu,

… znovu si dovolit svobodně a naplno využívat přirozenou řeč těla,

… být autentická a pravdivě vyjadřovat své skutečné potřeby, emoce a touhy.

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky trošku popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete.

• Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

• Poradím Vám, jak do masáže zapojit prvky vědomé práce s tělem a přijímat dotek “jinak”, než jste možná zvyklá u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnala a využila skutečně naplno.

• Základem každé masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce Vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

• Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. V delších variantách masáží a pokud se to “hodí”, využívám také horké žínky, hebká peříčka a další předměty umocňující požitek z masáže.

Vše závisí na Vás, Vašich potřebách a reakcích Vašeho těla.

• Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení

 

Délka setkání a cena

Minimální délka tantrické masáže je 1,5 hodiny, ale pro hlubší prožitek určitě vřele doporučuju spíše delší varianty. Čas při této masáži jakoby plynul úplně jinak:-)

K samotné délce masáže je počítáno s další přibližně půlhodinou až hodinou navíc jako čas na úvodní rozhovor, závěrečné doznění masáže a případné závěrečné povídání.

Požitkářské zastavení

Délka samotné masáže 1,5 hodiny. Celková délka setkání 2 hodiny.

Pestrost tantrického rituálu a ochutnání kouzla vědomého doteku. Opečování celého těla pro hlubokou relaxaci, doplnění energie a vychutnání si vlastních příjemných tělesných požitků. Nezahrnuje masáž intimních partií.

CENA

2.600,-

Labužnické plynutí

Délka samotné masáže 2 hodiny. Celková délka setkání 2,5–3 hodiny.

Dostatek času na hlubokou relaxaci celého těla i mysli, více vjemů pro probuzení Vaší citlivosti a rozproudění životní energie, více prostoru pohrát si s variabilitou ženské jemnosti, hravosti a plynutí. Doporučená délka tantrické masáže, která může zahrnovat doteky na intimních partiích včetně intimní masáže. Vždy však pouze za předpokladu, že je Vaše tělo na intimní doteky připravené.

CENA

3.200,-

Tantrická symfonie

Délka samotné masáže 3 hodiny. Celková délka setkání 3,5–4 hodiny.

Dostatek času i pro náročné požitkářky pověnovat se důkladnému opečování celé Vaší bytosti, pro hlubokou relaxaci celého těla, probuzení smyslů a objevování nových dimenzí prožívání. Masáž může zahrnovat doteky na intimních partiích včetně intimní masáže. Vždy však pouze za předpokladu, že je Vaše tělo na intimní doteky připravené.

CENA

4.400,-

Reference

K Janičce mě dovedla má touha po hlubokém uvolnění celého těla i mysli. Pravidelně navštěvuji tantrickou masáž a vždy je to pro mě nepopsatelný zážitek plný sebeuvědomění a cesta osobního růstu. S naprostou jistotou doporučuji i nadále svým známým a klientkám. Janička je můj anděl.

Andrea