Tantrická masáž pro muže

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat
KDY SI DOPŘÁT TANTRICKOU MASÁŽ

Potřebuju vypnout

Tantrická masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Jste zde jenom Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přímo vybízí ke zklidnění mysli, oddání se hlubokému uvolnění celého těla, probuzení smyslů a rozproudění životní energie. Často přitom objevíte zcela nové úrovně prožívání. Takový malý velký restart, který se dá jen těžko popsat slovy.

Tantrickou masáž ocení obzvláště vytížení jedinci, kteří nedokážou jednoduše vypnout hlavu, žijí ve stresu, pod přílišným tlakem na výkon, často nad vším drží kontrolu, nedovedou se uvolnit a možná už se tento neudržitelný stav promítá ve ztrátě životní rovnováhy, pohodového fungování nebo dokonce zdraví.

 

Chci na sobě zapracovat

Tantrická masáž se stejně tak může stát účinným nástrojem pro hlubší poznání svého vlastního těla, kultivaci své životní energie a posunutí intenzity vlastního prožívání na vyšší úroveň.

CO JE TANTRICKÁ MASÁŽ

Tantrická masáž je rituálem uctění celé Vaší bytosti, těla, jenž je jedinečným a krásným chrámem Vaší jedinečné a krásné duše.

Vychází z principů tantry a vědomé práce s tělem. Oba přístupy nás vedou k životu TADY A TEĎ, tedy k prožívání skutečného života v těle namísto matrixu vlastních myšlenek. Tantrickou masáž ráda doporučuju jako mimořádně příjemný a efektivní prostředek k podpoření našich schopností vnímat, co skutečně cítíme, svobodně vyjadřovat a plně prožít, co prožíváme. Být pravdivý sám k sobě a stát se víc přítomný a ukotvený ve svém životě

V tantrické masáži nejde jen o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, ale spíše o zvědomení a vyživení těla jako celku vědomým a laskavým dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Každou masáží se tak rozehrává jedinečný příběh Vašeho těla, emocí a energie.

Pozornost je při masáži věnována každému místu Vašeho těla a může zahrnovat také intimní partie, pokud se tak na začátku domluvíme a je to pro Vás v pořádku. Součástí může být masáž pohlaví nebo anální masáž s přímou masáží prostaty. Tantrická masáž respektuje sexuální energii jako přirozenou součást našeho bytí tvořící podstatnou složku naší životní energie. Podpořením jejího svobodné plynutí do celého těla tak přirozeně využívá její léčivé a regenerační síly.

 

S ohledem na Váš záměr se tak prostřednictvím tantrické masáže můžete také naučit…

… lépe porozumět vlastní sexuální energii a vědomě s ní zacházet,

měnit zaběhnuté stereotypní návyky a otevřít se novým úrovním prožívání,

… lépe ovládat své vzrušení a hospodaření s energií,

… rozvádět vzrušení do celého těla a využívat sexuální energii k naplnění svých záměrů a vizí,

… najít řešení např. problémů s erekcí nebo předčasnou ejakulací,

… inspirovat se a obohatit svůj osobní intimní život.

 

Doufám, že už z textu je zřejmé, že NENABÍZÍM erotické služby. NEČEKEJTE prosím erotickou masáž “tělo na tělo” s “happy endem” na konci. Při masáži jsem oblečená, masíruju výhradně rukama a dotek je jednosměrný, tedy dotýkám se já Vás, ne Vy mě. Nedochází zde k výměně sexuální energie, při masáži Vám nenahrazuji partnerku. Jsem zde pro Vás jako podpora se znalostmi a zkušenostmi pomáhající Vám zaměřit Vaši pozornosti do Vašeho vlastního těla a otevřít se novým možnostem Vašeho vlastního prožívání. Ejakulace není cílem masáže, byť k ní dojít může.

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky trošku popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete.

• Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

• S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže a výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

• Poradím Vám, jak při masáži přijímat dotek “aktivněji”, než jste možná zvyklí u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnali a využili skutečně naplno. Zároveň Vás nebudu do ničeho nutit, pokud jste přišli pouze vypnout a nic neřešit.

• Základem vlastní masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

• Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. V delších variantách masáží a pokud se to “hodí”, využívám také horké žínky a další předměty umocňující požitek z masáže.

Vše závisí na Vás, Vašich potřebách a reakcích Vašeho těla. Kolik sám do masáže dáte, tolik z ní získáte:-)

• Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení nebo konzultaci.

 

Délka setkání a cena

Minimální délka tantrické masáže je 1,5 hodiny. Pro hlubší prožitek a náročnějším požitkářům vřele doporučuji spíše delší varianty. Při tantrické masáži totiž čas plyne malinko jinak;-)

K samotné délce masáže je počítáno s další přibližně půlhodinou až hodinou navíc jako čas na úvodní rozhovor, závěrečné doznění masáže a případné závěrečné povídání.

Požitkářské zastavení

Délka samotné masáže 1,5 hodiny. Celková délka setkání 2 hodiny.

Pestrost tantrického rituálu, opečování celého těla pro uvolnění, doplnění energie a ochutnání kouzla vědomého doteku. Masáž může a nemusí zahrnovat masáž intimních partií.

CENA

2.600,-

Labužnické plynutí

Délka samotné masáže 2 hodiny. Celková délka setkání 2,5–3 hodiny.

Dostatek času na hlubokou relaxaci celého těla i mysli, více vjemů pro probuzení Vaší citlivosti a rozproudění životní energie. Doporučená délka tantrické masáže zahrnující masáž intimních partií a v případě zájmu také anální masáž s přímou masáží prostaty.

CENA

3.200,-

Tantrická symfonie

Délka samotné masáže 3 hodiny. Celková délka setkání 3,5–4 hodiny.

Dostatek času i pro náročné požitkáře pověnovat se důkladnému opečování celé Vaší bytosti, pro hlubokou relaxaci celého těla, vypnutí hlavy a objevování nových dimenzí prožívání. Součástí masáže je masáž intimních partií, v případě zájmu také anální masáž s přímou masáží prostaty.

CENA

4.400,-

Reference

“… Jsem vděčný, že mohu s Vámi mluvit otevřeně o své sexualitě a prožívání v těle. Zeptat se na Váš názor a díky za tipy, jak věci změnit.

Děkuji za poznávání svého těla při masáži, otevírání nových cest prožívání potěšení a radosti ze svého těla. Děkuji, že mě dokážete vzít do větší hloubky, než na jakou jsem zvyklý. Jsem vděčný za opětovné připomínání důležitosti dechu a pohybu těla – byť to zní tak jednoduše.

Jsem rád, že jsem mohl pocítit a prožít rozdíl dvou doteků: První léčebný, vyživující a pečující, a druhý přinášející intenzitu potěšení. Jakmile jsem ucítil jejich rozdíl, tak jsem si uvědomil, že se mě v životě nějak zamotávaly mezi sebou a potřeby svého těla jsem vyživoval nějakou směsicí doteků, které nebyly přesně to, co si mé tělo v daný okamžik přálo. Teď vnímám, že si dokážu dát plný pečující dotek, i dotek plný vášně bez pocitu, že tělo zanedbávám (péči dostalo/dostané jindy).

Jiří