Práce s pánevním dnem

Metody pro uvolnění nebo posílení pánevní oblasti, anální masáž s přímou masáží prostaty
PROČ PÁNEVNÍ DNO

Kondice a funkčnost svalů pánevního dna přímo ovlivňuje nejen správnou funkci pohlavních orgánů a kvalitu sexuálního života, ale také celkovou životní sílu, stabilitu a zdravé mužské sebevědomí.

Potenciál práce se svaly pánevního dna využijí jak muži zdraví a “fungující”, tak muži, kteří už mají problémy s erekcí, předčasnou ejakulací, pomalým spermiogramem, muži po operacích prostaty nebo tlustého střeva. Práce s pánevním dnem je pro muže, kteří chtějí zvýšit výkon, výdrž a potenci v sexu i životě jako takovém. 

Abychom mohli funkčnost svého pánevního dna podpořit, musíme vědět, že ho máme, a kde ho máme. Umět ho posílit, když potřebuje podporu, nebo naopak uvolnit, pokud je příliš stažené.

 

Uvolněný zadek, uvolněný život

Právě uvolnění pánevní oblasti je pro muže tématem číslo jedna. Nevyrovnaný životní styl, přetížení, přílišné zaměření se na výkon, stres nebo strach jsou psychická a emoční témata, která se projektují do pánevní oblasti také na rovině fyzické. Ne nadarmo se říká, že když se něčeho bojíme, máme stažený zadek, když je něčeho moc, můžeme se z toho víte co. Pokud však tyto stavy přetrvávají, zaděláváme si na problémy, které se odrážejí jak v našem intimním životě, tak na celkovém rozpoložení. Ať už jde o sexuální disfunkce, potíže s prostatou, hormonální nerovnováhou nebo nepříjemné hemeroidy.

Zajímavé je, že to funguje i naopak. Uvolnění a oživení pánevní oblasti se velmi rychle začíná projevovat i v jiných rovinách našeho života, v naší psychice a na celkovém stavu.

 

 

CO JE PRÁCE S PÁNEVNÍ OBLASTÍ

Práce s pánevní oblastí spočívá ve vědomém zaměřování pozornosti do pánve, aktivaci svalů pánevního dna a podpoření schopnosti jejich uvolnění. Zapojením dechu a fyzického cvičení se učíte hospodařit s vlastním zdrojem energie. Pro intenzivnější prožitky můžeme přistoupit také k práci s dotekem a masáží.

Proč?

• Abyste se uměli skutečně a do hloubky uvolnit.

• Abyste sami našli řešení vašich intimních potíží.

• Abyste dokázali lépe vnímat a koordinovat svoje vzrušení.

• Abyste ten roztopený kotel energie v pánvi dokázali posílat do celého těla a potažmo života.

• Abyste déle vydrželi při milování.

• Abyste zvýšili svoje šance na dosahování celotělových orgasmů.

 

 

ANÁLNÍ MASÁŽ
s přímou masáží prostaty

Anální masáž přináší velmi intimní a intenzivní prožitky s dalekosáhlými účinky. Velmi rychle Vás dostane “do těla” a často také do hlubokého meditačního stavu.

• Je velmi účinným nástrojem podporujícím dlouhotrvající uvolnění nejen pánevní oblasti.

Pomáhá prokrvit, prokysličit a celkově oživit pánevní oblast.

• Má pozitivní vliv na zdravé fungování prostaty, redukuje riziko zánětů, zbytnění prostaty a je prevencí vzniku rakoviny.

 V neposlední řadě je pro mnoho mužů velmi příjemná a vzrušující.

 

Jaké to může být?

Jsou muži, pro které je anální oblast naprosté tabu. Někteří muži podstupují anální masáž spíše ze zdravotních důvodů na doporučení lékaře nebo “na zkoušku” před samotným lékařským vyšetřením. Na rozdíl od lékařského vyšetření je masáž velmi citlivá, předchází jí uvolnění celé pánevní oblasti a nikdy nejdeme přes bolest. Některé muže láká masáž vyzkoušet, inspirovat se a obohatit svůj intimní život. Někoho vůbec neoslovuje nebo ji vnímá nelibě. A pak jsou muži, kteří ji prostě milují.

Jak to máte Vy?;-)

Individuální sezení

individuální délka

Konzultace a individuální lekce zaměřené na převedení pozornosti do pánevní oblasti, aktivaci a uvolnění svalů pánevního dna, zapojení dechu a cvičení, která můžete praktikovat ve svém osobním životě. Pánví to začíná, ale pozornost přirozeně věnujeme celému tělu a Vašemu životu jako takovému. Každé setkání je individuální, uzpůsobené Vašim záměrům a osobnímu nastavení.

CENA

800,- / 1 hodinu

Anální masáž

1 – 1,5 hodiny

Setkání začíná úvodním rozhovorem. Následuje kratší masáž zaměřená na uvolnění celého těla a poté delší masáž pánevní oblasti, zadečku a perinea. Pouze pokud je tělo dostatečně připravené, dostáváme se k samotné anální masáži včetně přímé masáže prostaty. Nikdy nejdeme přes bolest, věnujeme hodně času přípravě a postupujeme jen tak rychle, jak to Vaše tělo dovolí.

CENA

1.600,-

Celostní masáž

od 2 hodin

Vřele doporučuju dopřát si anální masáž jako součást celostní masáže. Celostní přístup poskytuje dostatek prostoru pro hlubší uvolnění celého těla před samotnou anální masáží a znásobuje její účinky poté.

CENA

od 2.400,-

Připraven poznat něco nového?TABU STRANOUCHCI SE OBJEDNAT