Masáže na míru

Moc vědomého doteku pro Vaše opečování, odpočinek, meditaci a rozšiřování obzorů.

Masáže na míru

Celostní podpora jedinečnosti každého z nás.

Mojí specialitou jsou celostní masáže založené na kvalitě vědomého, citlivého a pečujícího doteku. Masáže, kterým věnuji svou plnou pozornost. Masáže, které působí na rovině fyzické, emoční i energetické. Masáže intuitivní, které přistupují ke každému člověku individuálně. Masáže, které opečují Tělo i Duši.

Detailnější popisy celostních masáží naleznete v samostatných sekcích pro ženy a pro muže.

Když není nálada nebo čas věnovat se celému tělu nebo když se chcete v rámci celostní masáže zaměřit déle na určitou oblast, můžete se inspirovat nabídkou následujících specialitek:

 

***

Vyklidňující masáž hlavy a chodidel

Samotná masáž hlavy dokáže oprostit od myšlenek velmi rychle. Pomalé, plynulé, “tak akorát intenzivní” tahy a stimulace tlakových bodů pomáhá člověku přejít do meditačního stavu, upustit od stresu, spěchu a napětí, zapomenout na starosti a navodit pocit lehkosti. 

Opečováním a promačkáním chodidla s jeho reflexními body jako bychom zajednou stimulovali celé tělo. Masáž chodidel je zároveň potřebným uzemněním, když se při masáži hlavy dostanete do mocných výšin.

 

***

Multidimenzionální masáž hlavy

Odvážné experimentátory může do netušených sfér vystřelit masáž hlavy včetně masáže úst a uší. Masáž dutiny ústní napomáhá zdravému prokrvení dásní a uvolnění napětí čelisti, které se zde schromažďuje, když se “zatnutými zuby” překonáváme nejrůznější stresující situace. Masáž uší je velmi příjemná, objevná a napomáhající se spojit s naším vnitřním světem.

 

***

Relaxační trojkombinace: masáž zad, šíje a hlavy

Taková klasika, kterou tu a tam potřebuje snad každý. Na míru ušitá, vědomým dotekem prostoupená, s láskou předaná.

 

***

Vyživující masáž prsou

Jedinečná péče pro ženy. Prsa jsou důležitým centrem našeho ženství, branou k nádherným a jemným esencím ženskosti. Oživením prsou dochází k aktivaci srdečního centra a rozproudění energie, která z nás činí láskyplnější, ladnější a elegantnější bytosti. Masáž pomáhá se s touto oblastí spojit, cítit a vnímat svoje prsa zevnitř, vyživit je laskavým a pečujícím dotekem a aktivovat “kladný pól” naší ženské sexuality.

Může se stát, že při masáži vyplavou na povrch slzy a smutek. Všechny tyto stavy jsou vítané a značí, že dochází k uvolňování napětí a čištění na emoční a energetické úrovni, osvobozování dříve nevyjádřených pocitů zranění a bolesti, které se energeticky nahromadily v oblasti srdečního centra.

Mnoho “klasických” masáží se vlivem omezených standardů naší společnosti této oblasti vyhýbá nebo ignoruje její důležitost. Pokud však prsům projevíme náležitou úctu a respekt, zahrneme je láskyplnou pozorností, bohatě se nám odmění rozkvetením celého těla.

Kéž je masáž mimo jiné inspirací pro Vás, milé dámy, jak posunout svá prsa na výsluní vlastní pozornosti, péče a lásky.

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Úvodní rozhovor je nedílnou součástí mých masáží. Může být různě dlouhý a je zahrnut do celkové délky našeho setkání. Je to prostor pro to, abyste měli čas v klidu “dosednout” a samotnou masáž si pak o to víc užít. Pro někoho je rozhovor či sdílení mnohdy potřebnější než samotná masáž. Je to zároveň možnost konzultace osobních témat. Pro někoho je to stěžejní část setkání nutná pro získání důvěry a schopnosti uvolnění se v průběhu masáže. Pro mě je povídání nezbytné, abych se na Vás naladila a získala přesnější představu o tom, jak se cítíte a co v danou chvíli nejvíc potřebujete.

• Při samotné masáži Vás kromě samotného doteku opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra.

• Na závěr je ponechán čas na doznění masáže a případné další sdílení

 

Délka setkání

Minimální délka setkání je 1 hodina a zahrnuje čas na úvodní rozhovor, samotnou masáž i závěrečné doznění masáže.

Pro dotekové nebo povídací požitkáře může mít naše setkání délku až 3 hodiny.

 

Cena

800,-/hodinu