Masáže na míru

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat
KAŽDÝ Z NÁS JE JEDINEČNÝ

Každé tělo a každá duše v něm potřebuje v daný okamžík specifickou pozornost a péči. Každá masáž proto může být úplně jiná, v souladu s vaším záměrem a aktuálním rozpoložením.

 


 

∗∗∗

Celostní masáž na míru

Celotělová masáž zaměřená na vyživení celé Vaší bytosti vědomým, laskavým a pečujícím dotekem. Masáž je intuitivní, založená na kvalitě doteku, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby Vašeho těla i duše. Celostní masáž působí na rovině rovině fyzické, emoční a energetické. Zahrnuje dotek celého těla s výjimkou intimních partií, kterým je věnován prostor při masáži tantrické.

Kdy si dopřát celostní masáž?

Potřebuju opečovat. Dosytit své tělo i duši vnímavým pečujícím dotekem. Prohladit od hlavy až k patě, povískat ve vlasech, nechat se hýčkat. Nemuset nic dělat, jen přijímat pozornost a péči.

Potřebuju se uvolnit. Citlivě promasírovat celé tělo, občas někde pořádně promačkat, ulevit bolavým zádům, namoženým lýtkům, ztuhlým hýždím, věčně zaseklým “esíčkám”,… Uvítám celotělovou relaxační masáž.

Potřebuju vypnout hlavu. Přivést pozornost do vlastního těla a zapomenout na svět kolem. Beru masáž jako meditaci.

. . .

A jaký je Váš záměr?

Délka setkání 2–3 hodiny s minimálním časem pro samotnou masáž 90 minut.

 

∗∗∗

Tantrická masáž

Tantrická masáž je rituálem uctění těla i duše. Někdy se jí říká také celostní smyslná masáž, protože podporuje kromě zklidnění mysli a hlubokého uvolnění také zvýšení citlivosti těla, naší vnímavosti k němu a otevření se smyslnosti. Tantrická masáž je o tom být tady a teď, být sám sebou, svobodně se projevovat, mít se rád/a, znát se, znát své hranice, respektovat se a být respektován/a.

Tantrická masáž ve svém celostním přístupu zve do hry také energii sexuální, kterou přijímá jako přirozenou součást našeho bytí. Podporuje její svobodné plynutí do celého těla a přirozeně tak využívá její léčivé a regenerační síly. Může zahrnovat také masáž intimních partií nebo anální masáž s přímou masáží prostaty. Nejedná se však o erotickou masáž.

Pro detailnější informace o tantrické masáži a aktuálních cenách se prosím podívejte sem:

 

Tantrická masáž pro ženy

Tantrická masáž pro muže

 


 

Když není nálada a potřeba věnovat se celému tělu nebo pokud se chcete v rámci celostní či tantrické masáže zaměřit déle na určitou oblast, můžete se inspirovat nabídkou následujících specialitek:

 

∗∗∗

Vyklidňující masáž hlavy a chodidel

Samotná masáž hlavy dokáže oprostit od myšlenek rychleji než cokoliv jiného. Pomalé, plynulé, “tak akorát intenzivní” tahy a stimulace tlakových bodů pomáhá člověku přejít do meditačního stavu, upustit od stresu, spěchu a napětí, zapomenout na všechny starosti a navodit pocity lehkosti a blaženosti. Opečováním a promačkáním chodidla se všemi jeho reflexními body jako bychom zajednou stimulovali celé tělo.

Osobně si vybírám kadeřnici i podle toho, jak dobře a dlouho mě masíruje při mytí hlavy, kamarádku pedikérku prosím o dlooouhou závěrečnou aplikaci vyživujícího krému. Vždycky mám však pocit, že toho není dost. Kdo to má podobně, vítejte;-)

 

∗∗∗

Multidimenzionální masáž hlavy

Odvážné experimentátory může do netušených sfér vystřelit masáž hlavy včetně masáže dutin – úst, nosu a uší. Stud a předsudky stranou. Kdo nezažil, nepochopí. Kdo zažil, nezapomene;-)

Minimální délka setkání 1,5 hodiny. Velmi vhodné jako součást delších variant celostní a tantrické masáže.

 

∗∗∗

Relaxační trojkombinace: masáž zad, šíje a hlavy

Taková klasika, kterou tu a tam potřebuje snad každý. Na míru ušitá, s láskou předaná:-)

 

∗∗∗

Vyživující masáž prsou

Jedinečná péče pro ženy. Prsa jsou důležitým centrem našeho ženství, branou k nádherným a jemným esencím ženskosti. Oživením prsou dochází k aktivaci srdečního centra a rozproudění energie, která z nás činí láskyplnější, ladnější a elegantnější bytosti. Masáž pomáhá se s touto oblastí spojit, cítit a vnímat svoje prsa zevnitř, vyživit je laskavým a pečujícím dotekem a aktivovat “kladný pól” ženské sexuality.

Může se stát, že při masáži vyplavou na povrch slzy a smutek. Všechny tyto stavy jsou vítané a značí, že dochází k uvolňování napětí a čištění na emoční a energetické úrovni, osvobozování dříve nevyjádřených pocitů zranění a bolesti, které se energeticky nahromadily v oblasti srdečního centra.

Mnoho “klasických” masáží se vlivem omezených standardů naší společnosti této oblasti vyhýbá nebo naprosto ignoruje její důležitost. Pokud však prsům projevíme náležitou úctu a respekt, zahrneme je láskyplnou pozorností, bohatě se nám odmění rozkvetením celého těla.

Kéž je masáž mimo jiné inspirací pro Vás, milé dámy, jak posunout svá prsa na výsluní vlastní pozornosti, péče a lásky.

 

∗∗∗

Anální masáž s přímou masáží prostaty

Moje oblíbená specialitka, kterou ocení především muži. Anální masáž s přímou masáží prostaty přináší velmi intimní a intenzivní prožitky s dalekosáhlými účinky. Velmi rychle Vás dostane “do těla” a často také do hlubokého meditačního stavu.

Je velmi účinným nástrojem podporujícím dlouhotrvající uvolnění nejen pánevní oblasti. Pomáhá prokrvit, prokysličit a celkově oživit pánevní oblast. Má pozitivní vliv na zdravé fungování prostaty. V neposlední řadě je pro mnoho mužů velmi příjemná a vzrušující.

Více informací o této masáži, dalších možnostech práce s pánevním dnem a aktuální ceník naleznete zde.

 


 

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete.

Úvodní rozhovor je nedílnou součástí masáží na míru. Může být různě dlouhý a je zahrnut do celkové délky našeho setkání. Je to prostor pro to, abyste měli čas v klidu “dosednout” a samotnou masáž si pak o to víc užít. Pro někoho je rozhovor či sdílení mnohdy potřebnější než samotná masáž. Je to zároveň možnost konzultace osobních témat. Pro někoho je to stěžejní část setkání nutná pro získání důvěry a schopnosti uvolnění se v průběhu masáže. Pro mě je povídání nezbytné, abych se na Vás naladila a získala přesnější představu o tom, jak se cítíte a co v danou chvíli nejvíc potřebujete.

• Následuje samotná masáž, při které vás kromě samotného doteku opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra.

• Na závěr je ponechán čas na doznění masáže a případné další sdílení

 

Délka setkání

V každém setkání je počítáno s časem pro úvodní rozhovor, časem pro samotnou masáž a pro následné dozněním masáže.

Minimální délka setkání, není-li uvedeno jinak, je 1 hodina. Vystačí na konzultaci a kratší masáž vybraných částí těla.

Doporučená délka setkání je alespoň 1,5 hodiny.

Minimální délka setkání potřebná pro celostní nebo tantrickou masáž je 2 hodiny.

Pro dotekové nebo povídací požitkáře může mít naše setkání délku až 3 hodiny.

 

Cena

800,-/hodinu

U tantrické a anální masáže viz aktuální ceník u příslušného odkazu.

 

Reference

Jano, ještě jednou opravdu moc děkuji. Uvědomuji si, že abych někde hluboko uvnitř mohl takovou péči přijmout, musím ji vnímat jako opravdovou. Autentickou. A ty to dokážeš… vůbec nerozumím tomu, jak se něco takového dá dělat jako práce. Vůbec jsem si to nedokázal představit.

A tak opravdu moc děkuji, protože konečně můžu tomu něčemu nekonečně trpícímu v sobě říct: Ale vždyť ty si zasloužíš lásku a netrpět!

Karel