Celostní masáže pro muže

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat
KDY SI DOPŘÁT CELOSTNÍ MASÁŽ

Potřebuju vypnout

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Jste zde jenom Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přímo vybízí ke zklidnění mysli, oddání se hlubokému uvolnění celého těla, probuzení smyslů a rozproudění životní energie. Často přitom objevíte zcela nové úrovně prožívání. Takový malý velký restart, který se dá jen těžko popsat slovy.

Celostní masáž ocení obzvláště vytížení jedinci, kteří nedokážou jednoduše vypnout hlavu, žijí ve stresu, pod přílišným tlakem na výkon, často nad vším drží kontrolu, nedovedou se uvolnit a možná už se tento neudržitelný stav promítá ve ztrátě životní rovnováhy, pohodového fungování nebo dokonce zdraví.

 

Chci na sobě zapracovat

Celostní masáž se stejně tak může stát účinným nástrojem pro hlubší poznání svého vlastního těla, kultivaci své životní energie a posunutí intenzity vlastního prožívání na vyšší úroveň.

CO JE PODSTATOU CELOSTNÍ MASÁŽE

Při masáži vycházím z principů tantry a vědomé práce s tělem. Oba přístupy nás vedou k životu TADY A TEĎ, tedy k prožívání skutečného života v těle namísto matrixu vlastních myšlenek. Celostní masáž ráda doporučuju jako mimořádně příjemný a efektivní prostředek k podpoření našich schopností vnímat, co skutečně cítíme, svobodně vyjadřovat a plně prožít, co prožíváme. Být pravdivý sám k sobě a stát se víc přítomný a ukotvený ve svém životě

Podstatou celostní masáže je opečování a uctění celé Vaší bytosti. Nejde tedy jen o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, ale spíše o zvědomení a vyživení těla jako celku vědomým a laskavým dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Každou masáží se tak rozehrává jedinečný příběh Vašeho těla, emocí a energie.

Pozornost je při masáži věnována každému místu Vašeho těla a může zahrnovat také intimní partie, pokud se tak na začátku domluvíme a je to pro Vás v pořádku. Součástí může být masáž pohlaví nebo anální masáž s přímou masáží prostaty. Celostní masáž respektuje sexuální energii jako přirozenou součást našeho bytí tvořící podstatnou složku naší životní energie. Podpořením jejího svobodné plynutí do celého těla tak přirozeně využívá její léčivé a regenerační síly.

 

S ohledem na Váš záměr se tak prostřednictvím celostní masáže můžete také naučit…

… lépe porozumět vlastní sexuální energii a vědomě s ní zacházet,

měnit zaběhnuté stereotypní návyky a otevřít se novým úrovním prožívání,

… lépe ovládat své vzrušení a hospodaření s energií,

… rozvádět vzrušení do celého těla a využívat sexuální energii k naplnění svých záměrů a vizí,

… najít řešení např. problémů s erekcí nebo předčasnou ejakulací,

… inspirovat se a obohatit svůj osobní intimní život.

 

Doufám, že už z textu je zřejmé, že NENABÍZÍM erotické služby. NEČEKEJTE prosím erotickou masáž “tělo na tělo” s “happy endem” na konci. Při masáži jsem oblečená, masíruju výhradně rukama a dotek je jednosměrný, tedy dotýkám se já Vás, ne Vy mě. Nedochází zde k výměně sexuální energie, při masáži Vám nenahrazuji partnerku. Jsem zde pro Vás jako podpora se znalostmi a zkušenostmi pomáhající Vám zaměřit Vaši pozornosti do Vašeho vlastního těla a otevřít se novým možnostem Vašeho vlastního prožívání. Ejakulace není cílem masáže, byť k ní dojít může.

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky trošku popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete.

• Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

• S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže a výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

• Poradím Vám, jak při masáži přijímat dotek “aktivněji”, než jste možná zvyklí u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnali a využili skutečně naplno. Zároveň Vás nebudu do ničeho nutit, pokud jste přišli pouze vypnout a nic neřešit.

• Základem vlastní masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

• Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. V delších variantách masáží a pokud se to “hodí”, využívám také horké žínky a další předměty umocňující požitek z masáže.

Vše závisí na Vás, Vašich potřebách a reakcích Vašeho těla. Kolik sám do masáže dáte, tolik z ní získáte:-)

• Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení nebo konzultaci.

 

Délka setkání

Minimální délka celostní masáže je 1,5 hodiny. Náročnějším požitkářům však vřele doporučuji spíše delší varianty.

K samotné délce masáže, uvedené v nabídce níže, si prosím vždy připočítejte přibližně půl hodiny navíc jako čas na úvodní rozhovor, sprchu a závěrečné doznění masáže.

Požitkářské zastavení

1,5 hodiny

Jen Vy, moje ruce a plná pozornost v každém doteku. Opečování celého těla pro uvolnění, doplnění energie a ochutnání kouzla vědomého doteku. Příjemná relaxační masáž. Nezahrnuje masáž intimních partií.

CENA

1.800,-

Labužnické plynutí

2 hodiny

Dostatek času na hlubokou relaxaci celého těla i mysli, více vjemů pro probuzení Vaší citlivosti a rozproudění životní energie. Varianta pro ty z vás, kteří si chtějí dopřát požitek z celostní masáže v doporučené délce, zahrnující také doteky v intimních partiích, ale bez masáže pohlaví.

CENA

2.400,-

Tantrická symfonie

2 nebo 3 hodiny

Dostatek času pro důkladné opečování celé Vaší bytosti, hlubokou relaxaci celého těla, vypnutí hlavy a objevování nových dimenzí prožívání. Pro náročné požitkáře také ve tříhodinové variantě. Součástí masáže jsou doteky v intimních partiích včetně masáže pohlaví a v případě zájmu také anální masáž s přímou masáží prostaty.

CENA

2.800,- / 4.200,-

Připraven dopřát si plnou pozornost?Vaše tělo si ji zasloužíChci se objednat