Celostní masáže pro ženy

Jedna z nejkrásnějších příležitostí, jak rozkvést.

Celostní masáž

Opečování celého těla na rovině fyzické, emoční i energetické.

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sami sobě a dovolíte si přijímat vědomou pozornost a péči

Při této masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení Vašeho těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše.

Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přispívá ke zvýšení citlivosti těla a Vaší vnímavosti k němu. Pomáhá směřovat Vaši pozornost do Vašeho vnitřního světa a vytváří podmínky ideální pro to, aby došlo ke zklidnění mysli a uvolnění celého těla.

 

Kdy může být celostní masáž vhodná

Může být velmi příjemnou a efektivní cestou, pokud potřebujete vypnout, nemuset nic řešit, jen velepříjemně meditovat a relaxovat.

Může poskytnout citlivé opečování, když potřebujete vyživit celou Vaši bytost pozorným dotekem. Vymazlit od hlavy až k patě a celkově dosytit své potřeby vědomé pozornosti, péče a vlídného přijetí.

Může se stát nástrojem osobního rozvoje. Mimo jiné podpořením schopnosti uvědomovat si, co cítíme, svobodně projevit, co chce být vyjádřeno, propustit vše, co už nám neslouží, a plně prožít, co prožíváme. Otevřít své srdce, otevřít se lásce, otevřít se životu.

Může být masážním rituálem pro uctění celé Vaší bytosti, jedinečného těla, jež je dokonalým chrámem Vaší jedinečné duše. Prožitkem podporujícím uvědomění si svojí celistvosti, plného přijetí a ocenění sebe sama.

V neposlední řadě je lákavou příležitostí vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

Délka setkání

Záleží mi na tom, aby celé naše setkání bylo pro Vás ostrovem spočinutí, kde jediným centrem pozornosti jste Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Úvodní rozhovor a dostatek času pro závěrečné doznívání masáže proto považuji za nedílnou součást našich setkání, které jsou stěžejní pro kvalitu masáže samotné. Celkovou délku setkání a poměr času na povídání/masáž je možné uzpůsobit na míru každého. Níže uvádím spíš orientační návrhy:-)

Cena je vždy za můj čas a moji plnou pozornost Vám, 800,-/hodinu.

Dotekové opečování

Délka setkání 90 minut. Zahrnuje krátký úvodní rozhovor a samotnou masáž (ca 75 minut). Varianta pro “rychlíky”, kteří si nepotrpí na nějaké povídání:-)

CENA

1.200,-

Požitkářské zastavení

Délka celého setkání 120 minut. Více času na úvodní konzultaci, samotnou masáž (ca 90 minut) i její závěrečné doznění. Tuto variantu doporučuji při prvním setkání a pak uvidíte:-)

CENA

1.600,-

Chci se objednat

Labužnické plynutí

Délka celého setkání 150 minut. Ideální délka pro dotekové nebo povídací gurmány, ideální varianta pro masážní rituál. Zahrnuje úvodní rozhovor, samotnou masáž (ca 120 minut), čas na závěrečné doznění a případné další sdílení.

CENA

2.000,-

Vyživující masáž prsou

Výjimečná místa zasluhují výjimečnou pozornost.

Prsa jsou důležitým centrem našeho ženství, branou k nádherným a jemným esencím ženskosti. Oživením prsou dochází k aktivaci srdečního centra a rozproudění energie, která z nás činí láskyplnější, ladnější a elegantnější bytosti. Citlivá masáž pomáhá se s touto oblastí spojit, cítit a vnímat svoje prsa zevnitř, vyživit je laskavým a pečujícím dotekem a aktivovat “kladný pól” naší ženské sexuality.

Může se stát, že při masáži vyplavou na povrch slzy a smutek. Všechny tyto stavy jsou vítané a značí, že dochází k uvolňování napětí a čištění na emoční a energetické úrovni, osvobozování dříve nevyjádřených pocitů zranění a bolesti, které se energeticky nahromadily v oblasti srdečního centra.

Mnoho “klasických” masáží se vlivem omezených standardů naší společnosti této oblasti vyhýbá nebo ignoruje její důležitost. Pokud však prsům projevíme náležitou úctu a respekt, zahrneme je láskyplnou pozorností, bohatě se nám odmění rozkvetením celého těla. I z těchto důvodů zde na jejich významnost upozorňuji a nabízím i jako možnost samostatné masáže.

Kéž je masáž mimo jiné inspirací pro Vás, milé dámy, jak posunout svá prsa na výsluní vlastní pozornosti, péče a lásky.

 

Délka setkání

 Základní délka setkání (rozhovor, masáž zaměřená na oblast hrudníku, šíje a hlavy)

60 minut / 800,-

nebo úplně nejlépe jako součást celostních masáží

Chci se objednat
JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

Poradím Vám, jak do masáže zapojit prvky vědomé práce s tělem a přijímat dotek “jinak”, než jste možná zvyklá u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnala a využila skutečně naplno.

Základem každé masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce Vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra.

Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení

Reference

K Janičce mě dovedla má touha po hlubokém uvolnění celého těla i mysli. Pravidelně navštěvuji celostní masáž a vždy je to pro mě nepopsatelný zážitek plný sebeuvědomění a cesta osobního růstu. S naprostou jistotou doporučuji i nadále svým známým a klientkám. Janička je můj anděl.

Andrea

*****

“Ahoj Janičko, moc děkuji za pondělní ,,péči,,. Ještě vše pořád dosedá. (…) Doteky mám ráda a potřebuji a Tvůj přístup mi krásně ladí v pocitu bezpečí i intimity, která ale nemá nic společného se sexualitou. Dává mi přesně to co mě vyživí a opečuje a přitom nezahltí. Jakobych s tebou poprvé zažívala i ty doteky ,,zdravého vztahu masér-klient,, kdy já dostávám, jsem opečována ale přitom to není tak, že bych musela být sycena a nikdo mi nic nebere. Mohu se díky tomu uvolnit a fakt si to užít pro sebe. Děkuji”

Lucie