Celostní masáže pro ženy

Jedna z nejkrásnějších příležitostí, jak rozkvést.

Celostní masáž

Opečování celého těla na rovině fyzické, emoční i energetické.

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sami sobě a dovolíte si přijímat vědomou pozornost a péči

Při této masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení Vašeho těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přispívá ke zvýšení citlivosti těla a Vaší vnímavosti k němu. Pomáhá směřovat Vaši pozornost do Vašeho vnitřního světa a vytváří podmínky ideální pro to, aby došlo ke zklidnění mysli a uvolnění celého těla.

 

Každá masáž je individuální, intuitivní a přizpůsobená Vašemu aktuálnímu rozpoložení a požadavkům:

Může být velmi příjemnou a efektivní cestou, pokud potřebujete vypnout, nemuset nic řešit, jen velepříjemně meditovat a relaxovat.

Může poskytnout citlivé opečování, když potřebujete vyživit celou Vaši bytost pozorným dotekem. Vymazlit od hlavy až k patě a celkově dosytit své potřeby vědomé pozornosti, péče a vlídného přijetí.

Může se stát nástrojem osobního rozvoje. Mimo jiné podpořením schopnosti uvědomovat si, co cítíme, svobodně projevit, co chce být vyjádřeno, propustit vše, co už nám neslouží, a plně prožít, co prožíváme.

V neposlední řadě je lákavou příležitostí vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

Délka setkání

Minimální délka setkání (krátký úvodní rozhovor, masáž)

90 minut / 1200,-

Doporučená délka setkání (více času na konzultaci, samotnou masáž i její závěrečné doznění)

120 minut / 1600,-

Setkání je možné prodloužit a kombinovat s delší konzultací, kraniosakrální terapií či obojím. Tuto variantu doporučuji zejména všem dotekovým nebo povídacím požitkářům. Délka 2,5–3 hodiny. Cena je vždy za můj čas 800,-/hodinu.

Vyživující masáž prsou

Výjimečná místa zasluhují výjimečnou pozornost.

Prsa jsou důležitým centrem našeho ženství, branou k nádherným a jemným esencím ženskosti. Oživením prsou dochází k aktivaci srdečního centra a rozproudění energie, která z nás činí láskyplnější, ladnější a elegantnější bytosti. Citlivá masáž pomáhá se s touto oblastí spojit, cítit a vnímat svoje prsa zevnitř, vyživit je laskavým a pečujícím dotekem a aktivovat “kladný pól” naší ženské sexuality.

Může se stát, že při masáži vyplavou na povrch slzy a smutek. Všechny tyto stavy jsou vítané a značí, že dochází k uvolňování napětí a čištění na emoční a energetické úrovni, osvobozování dříve nevyjádřených pocitů zranění a bolesti, které se energeticky nahromadily v oblasti srdečního centra.

Mnoho “klasických” masáží se vlivem omezených standardů naší společnosti této oblasti vyhýbá nebo ignoruje její důležitost. Pokud však prsům projevíme náležitou úctu a respekt, zahrneme je láskyplnou pozorností, bohatě se nám odmění rozkvetením celého těla. I z těchto důvodů zde na jejich významnost upozorňuji a nabízím i jako možnost samostatné masáže.

Kéž je masáž mimo jiné inspirací pro Vás, milé dámy, jak posunout svá prsa na výsluní vlastní pozornosti, péče a lásky.

 

Délka setkání

 Základní délka setkání (rozhovor, masáž zaměřená na oblast hrudníku)

60 minut / 800,-

nebo ještě lépe jako součást celostních masáží

 

 

Masážní rituál

Celostní smyslná masáž pro uctění těla a duše

Masážní rituál má všechny kvality masáže celostní a kouzla vědomého doteku. Je navíc protkán specifickou rituální atmosférou a obohacen o prvky celostních smyslných a tantrických masáží, které umocňují jeho hlavní záměr: opečování a uctění celé Vaší bytosti, Vašeho jedinečného těla, jež je dokonalým chrámem Vaší jedinečné duše

Je ostrovem spočinutí, kde jediným centrem pozornosti jste Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Podporuje uvědomění si Vaší celistvosti, plného přijetí a ocenění sebe sama. Mít rád a přijímat sebe sama takové, jací jsme. Hlouběji poznat a projevit sebe sama, své potřeby, emoce a touhy.

 

Požitkářské zastavení

Délka samotné masáže 120 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2,5–3 hodiny.

CENA

2.800,-

Labužnické plynutí

Délka samotné masáže 180 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 3,5–4 hodiny.

CENA

3.800,-

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

Poradím Vám, jak do masáže zapojit prvky vědomé práce s tělem a přijímat dotek “jinak”, než jste možná zvyklá u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnala a využila skutečně naplno.

Základem každé masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce Vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. V rámci masážního rituálu využívám také horké žínky, hebká peříčka a další předměty umocňující požitek z masáže.

Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení

Reference

K Janičce mě dovedla má touha po hlubokém uvolnění celého těla i mysli. Pravidelně navštěvuji celostní masáž a vždy je to pro mě nepopsatelný zážitek plný sebeuvědomění a cesta osobního růstu. S naprostou jistotou doporučuji i nadále svým známým a klientkám. Janička je můj anděl.

Andrea

*****

“Ahoj Janičko, moc děkuji za pondělní ,,péči,,. Ještě vše pořád dosedá. (…) Doteky mám ráda a potřebuji a Tvůj přístup mi krásně ladí v pocitu bezpečí i intimity, která ale nemá nic společného se sexualitou. Dává mi přesně to co mě vyživí a opečuje a přitom nezahltí. Jakobych s tebou poprvé zažívala i ty doteky ,,zdravého vztahu masér-klient,, kdy já dostávám, jsem opečována ale přitom to není tak, že bych musela být sycena a nikdo mi nic nebere. Mohu se díky tomu uvolnit a fakt si to užít pro sebe. Děkuji”

Lucie