Celostní masáže pro ženy

Jedna z nejkrásnějších příležitostí, jak rozkvést.

Celostní masáž

Jen Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky.

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sama sobě a dovolíte si přijímat pozornost a péči.

Při celostní masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako o vyživení těla jako celku vědomým a laskavým dotekem. Pestrá škála vytříbených doteků citlivě vnímá a respektuje Vaše aktuální rozpoložení a dává Vašemu tělu i duši příležitost dosytit své potřeby laskavé pozornosti, péče a plného přijetí.

Pozornost je při masáži věnovaná každému místečku Vašeho těla a pomáhá tak rozšiřovat Vaš i schopnost vnímat sebe sama ve své celistvosti. Poskytuje prostor uvědomovat si, co cítíme, uvolnit emoce, které se mohou dostavit, a plně prožít, co prožíváme.

 

Celostní masáž je intuitivní a přizpůsobená Vašemu aktuálnímu rozpoložení a požadavkům:

Nechat se opečovávat, prohladit od hlavy až k patě, povískat ve vlasech. Nemuset nic dělat, jen přijímat pozornost a hýčkající péči.

• Zklidnit svou mysl a ponořit se do hlubokého uvolnění celého těla.

• Propustit všechno, co už neslouží.

  • Zvýšit citlivost vlastního těla a svoji vnímavost k němu.

• Načerpat novou energii a rozproudit ji do celého těla a života.

• Mít ráda a přijímat sama sebe takovou, jaká jsem.

Vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

Požitkářské zastavení

Délka samotné masáže 90 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2 hodiny.

CENA

1.600,-

Labužnické plynutí

Délka samotné masáže 120 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2,5 hodiny.

CENA

2.000,-

Vyživující masáž prsou

Výjimečná místa zasluhují výjimečnou pozornost.

Prsa jsou důležitým centrem našeho ženství, branou k nádherným a jemným esencím ženskosti. Oživením prsou dochází k aktivaci srdečního centra a rozproudění energie, která z nás činí láskyplnější, ladnější a elegantnější bytosti. Citlivá masáž pomáhá se s touto oblastí spojit, cítit a vnímat svoje prsa zevnitř, vyživit je laskavým a pečujícím dotekem a aktivovat “kladný pól” naší ženské sexuality.

Může se stát, že při masáži vyplavou na povrch slzy a smutek. Všechny tyto stavy jsou vítané a značí, že dochází k uvolňování napětí a čištění na emoční a energetické úrovni, osvobozování dříve nevyjádřených pocitů zranění a bolesti, které se energeticky nahromadily v oblasti srdečního centra.

Mnoho “klasických” masáží se vlivem omezených standardů naší společnosti této oblasti vyhýbá nebo ignoruje její důležitost. Pokud však prsům projevíme náležitou úctu a respekt, zahrneme je láskyplnou pozorností, bohatě se nám odmění rozkvetením celého těla. I z těchto důvodů zde na jejich významnost upozorňuji a nabízím i jako možnost samostatné masáže.

Kéž je masáž mimo jiné inspirací pro Vás, milé dámy, jak posunout svá prsa na výsluní vlastní pozornosti, péče a lásky.

 

Délka setkání

 1 hodina, nebo jako součást celostních masáží.

 

Cena

800,- / 1 hodinu

 

Masážní rituál uctění ženy

Celostní smyslná masáž / Tantrická masáž

Masážní rituál uctění ženy má všechny kvality masáže celostní. Je navíc protkán specifickou rituální atmosférou, která ještě umocňuje uvědomění si, přijetí a ocenění sebe sama, své ženskosti nesoucí v sobě jemnost i divokost, křehkost i sílu.

Jeho podstatou  je opečování a uctění celé Vaší bytosti. Vaší jedinečné a krásné duše a těla, jež je jejím jedinečným a krásným chrámem. Stejně jako u celostní masáže věnujeme pozornost každému místečku Vašeho těla, tentokráte může být do masáže zahrnuta i oblast pohlaví. Samozřejmě pouze za předpokladu, že se tak na začátku domluvíme, je to pro Vás v pořádku a Vaše tělo je na intimní doteky připravené. Masážní rituál přistupuje k dotekům na pohlaví se stejnou samozřejmostí a přirozeností jako k jiným částem těla a zároveň s patřičným respektem a úctou coby k posvátnému místu naší životní energie a zdroje života.

Kvalitou doteku a rostoucí citlivostí Vašeho těla můžeme probouzet také energii sexuální, a to aniž bychom se dotkly intimních partií. Masážní rituál i celostní masáže obecně tento fakt plně přijímají a respektují sexuální energii jako přirozenou součástí našeho bytí. Podpořením jejího svobodného plynutí do celého těla tak přirozeně využíváme její léčivé a regenerační síly.

 

Masážní rituál může s ohledem na Váš záměr pomoci:

Rozvinout Vaši schopnosti vnímat a směrovat svou vlastní energii.

Svobodně a naplno využívat přirozenou řeč těla.

Lépe poznat a projevovat sebe sama, své potřeby, emoce a touhy.

Usměrnit pocity studu.

Přirozeně prožívat svoji ženskou smyslnost.

 

Dvouhodinová symfonie

Délka samotné masáže 120 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2,5–3 hodiny.

CENA

3.000,-

Pro stálé klientky 2.500,-

Tříhodinová symfonie

Délka samotné masáže 180 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 3,5–4 hodiny.

CENA

4.000,-

Pro stálé klientky 3.500,-

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

Na začátku si vždycky popovídáme o tom, jak se máte a co potřebujete.

Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

Poradím Vám, jak do masáže zapojit prvky vědomé práce s tělem a přijímat dotek “jinak”, než jste možná zvyklá u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnala a využila skutečně naplno.

Základem každé masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce Vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. V delších variantách masáží a pokud se to “hodí”, využívám také horké žínky, hebká peříčka a další předměty umocňující požitek z masáže.

Vše závisí na Vás, Vašich potřebách a reakcích Vašeho těla.

Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení

Reference

K Janičce mě dovedla má touha po hlubokém uvolnění celého těla i mysli. Pravidelně navštěvuji celostní masáž a vždy je to pro mě nepopsatelný zážitek plný sebeuvědomění a cesta osobního růstu. S naprostou jistotou doporučuji i nadále svým známým a klientkám. Janička je můj anděl.

Andrea