Celostní masáže pro muže

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat

Celostní masáž

Jen Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky.

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sami sobě a dovolíte si přijímat vědomou pozornost a péči

Při této masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení Vašeho těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přispívá ke zvýšení citlivosti těla a Vaší vnímavosti k němu. Pomáhá směřovat Vaši pozornost do Vašeho vnitřního světa, zklidnit mysl a uvolnit celé tělo.

 

Každá masáž je individuální, intuitivní a přizpůsobená Vašemu aktuálnímu rozpoložení a požadavkům:

Může být velmi příjemnou a efektivní cestou, pokud potřebujete vypnout, nemuset nic řešit, jen velepříjemně meditovat a relaxovat.

Může poskytnout citlivé opečování, když potřebujete vyživit celou Vaši bytost pozorným dotekem. Vymazlit od hlavy až k patě a celkově dosytit své potřeby vědomé pozornosti, péče a vlídného přijetí.

Může se stát nástrojem osobního rozvoje. Mimo jiné podpořením schopnosti uvědomovat si, co cítíme, svobodně projevit, co chce být vyjádřeno, propustit vše, co už nám neslouží, a plně prožít, co prožíváme.

V neposlední řadě je lákavou příležitostí vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

Délka setkání

Základní délka setkání (krátký úvodní rozhovor, masáž)

90 minut / 1200,-

Doporučená délka setkání (dostatek času i na delší konzultaci, samotnou masáž a její závěrečné doznění)

120 minut / 1600,-

Setkání je možné prodloužit a kombinovat s delší konzultací, kraniosakrální terapií či obojím. Tuto variantu doporučuji zejména všem dotekovým nebo povídacím požitkářům. Délka 2,5–3 hodiny. Cena je vždy za můj čas 800,-/hodinu.

Masážní rituál

Celostní smyslná masáž pro uctění těla a duše

Masážní rituál má všechny kvality masáže celostní a kouzla vědomého doteku. Je navíc protkán specifickou rituální atmosférou a obohacen o prvky celostních smyslných a tantrických masáží, které umocňují jeho hlavní záměr: opečování a uctění celé Vaší bytosti, Vašeho jedinečného těla, jež je dokonalým chrámem Vaší jedinečné duše

Je ostrovem spočinutí, kde jediným centrem pozornosti jste Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Podporuje uvědomění si Vaší celistvosti, plného přijetí a ocenění sebe sama. Mít rád a přijímat sebe sama takové, jací jsme. Hlouběji poznat a projevit sebe sama, své potřeby, emoce a touhy.

Masážní rituál se může stát účinným nástrojem, pokud na sobě chcete zapracovat, hlouběji poznat své vlastní tělo, kultivovat svou životní energii a posunout intenzitu vlastního prožívání na vyšší úroveň. Být pravdivý sám k sobě, víc přítomný a ukotvený ve svém životě. 

Požitkářské zastavení

Délka samotné masáže 120 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2,5–3 hodiny.

CENA

2.800,-

Labužnické plynutí

Délka samotné masáže 180 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 3,5–4 hodiny.

CENA

3.800,-

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky povídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

• S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže a výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

• Poradím Vám, jak při masáži přijímat dotek “aktivněji”, než jste možná zvyklý u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnal a využil skutečně naplno. Zároveň Vás nebudu do ničeho nutit, pokud chcete pouze vypnout a nic neřešit.

• Základem vlastní masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

• Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. V rámci masážního rituálu využívám také horké žínky, hebká peříčka a další předměty umocňující požitek z masáže.

• Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení nebo konzultaci.

Reference

“Jano, ještě jednou opravdu moc děkuji. Uvědomuji si, že abych někde hluboko uvnitř mohl takovou péči přijmout, musím ji vnímat jako opravdovou. Autentickou. A ty to dokážeš… vůbec nerozumím tomu, jak se něco takového dá dělat jako práce. Vůbec jsem si to nedokázal představit.

A tak opravdu moc děkuji, protože konečně můžu tomu něčemu nekonečně trpícímu v sobě říct: Ale vždyť ty si zasloužíš lásku a netrpět!“

Karel

 

*****

“… Jsem vděčný, že mohu s Vámi mluvit otevřeně o své sexualitě a prožívání v těle. Zeptat se na Váš názor a díky za tipy, jak věci změnit.

Děkuji za poznávání svého těla při masáži, otevírání nových cest prožívání potěšení a radosti ze svého těla. Děkuji, že mě dokážete vzít do větší hloubky, než na jakou jsem zvyklý. Jsem vděčný za opětovné připomínání důležitosti dechu a pohybu těla – byť to zní tak jednoduše.

Jsem rád, že jsem mohl pocítit a prožít rozdíl dvou doteků: První léčebný, vyživující a pečující, a druhý přinášející intenzitu potěšení. Jakmile jsem ucítil jejich rozdíl, tak jsem si uvědomil, že se mě v životě nějak zamotávaly mezi sebou a potřeby svého těla jsem vyživoval nějakou směsicí doteků, které nebyly přesně to, co si mé tělo v daný okamžik přálo. Teď vnímám, že si dokážu dát plný pečující dotek, i dotek plný vášně bez pocitu, že tělo zanedbávám (péči dostalo/dostané jindy).

Jiří