Celostní masáže pro muže

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat

Celostní masáž

Jen Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky.

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Při masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše

Může být velmi příjemnou a efektivní cestou, pokud potřebujete vypnout. Zastavit se a vnímat pouze Váš vnitřní svět. Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení poskytuje podmínky ke zklidnění mysli, oddání se hlubokému uvolnění celého těla, probuzení citlivosti a rozproudění životní energie. Takový malý velký restart, který se dá jen těžko popsat slovy.

Celostní masáž ocení obzvláště vytížení jedinci, kteří nedokážou jednoduše vypnout hlavu, žijí ve stresu, pod přílišným tlakem na výkon, často nad vším drží kontrolu, nedovedou se uvolnit a možná už se tento neudržitelný stav promítá ve ztrátě životní rovnováhy, pohodového fungování nebo dokonce zdraví.

Požitkářské zastavení

Délka samotné masáže 90 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2 hodiny.

CENA

1.600,-

 

Labužnické plynutí

Délka samotné masáže 120 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2,5 hodiny.

CENA

2.000,-

 

Masážní rituál uctění muže

Celostní smyslná masáž / Tantrická masáž

Masážní rituál uctění muže má všechny kvality masáže celostní. Je navíc protkán specifickou rituální atmosférou, která ještě umocňuje uvědomění si a ocenění sebe sama, svého mužství, své celistvosti a plného přijetí.

Jeho podstatou  je opečování a uctění celé Vaší bytosti. Vaší jedinečné a krásné duše a těla, jež je jejím jedinečným a krásným chrámem. Stejně jako u celostní masáže věnujeme pozornost každému místu Vašeho těla, tentokráte včetně oblasti pohlaví a zadečku, pokud se tak na začátku domluvíme a je to pro Vás v pořádku.

Masážní rituál přistupuje k dotekům na pohlaví se stejnou samozřejmostí a přirozeností jako k jiným částem těla a zároveň s patřičným respektem a úctou coby k posvátnému místu naší životní energie a zdroje života. Respektuje sexuální energii jako přirozenou součást našeho bytí tvořící podstatnou složku naší životní energie. Podpořením jejího svobodné plynutí do celého těla tak přirozeně využívá její léčivé a regenerační síly.

Masážní rituál se může stát účinným nástrojem, pokud na sobě chcete zapracovat, hlouběji poznat své vlastní tělo, kultivovat svou životní energii a posunout intenzitu vlastního prožívání na vyšší úroveň.

 

S ohledem na Váš záměr tak prostřednictvím masážního rituálu můžete rozvinout schopnost:

Lépe porozumět vlastní sexuální energii a vědomě s ní zacházet.

• Měnit zaběhnuté stereotypní návyky a otevřít se novým úrovním prožívání.

Lépe ovládat své vzrušení a hospodaření s energií.

Rozvádět vzrušení do celého těla a využívat sexuální energii k naplnění svých záměrů a vizí.

Najít řešení např. problémů s erekcí nebo předčasnou ejakulací.

Inspirovat se a obohatit svůj osobní intimní život.

• Být pravdivý sám k sobě, víc přítomný a ukotvený ve svém životě. 

 

Věřím, že už z textu je zřejmé, že NENABÍZÍM erotické služby. NEČEKEJTE prosím erotickou masáž “tělo na tělo” s “happy endem” na konci:-) Při masáži jsem oblečená, masíruju výhradně rukama a dotek je jednosměrný, tedy dotýkám se já Vás, ne Vy mě. Při masáži Vám nenahrazuji partnerku. Jsem zde pro Vás jako podpora se znalostmi a zkušenostmi pomáhající Vám zaměřit Vaši pozornosti do Vašeho vlastního těla a otevřít se novým možnostem Vašeho vlastního prožívání. Ejakulace není cílem masáže, byť k ní dojít může.

Dvouhodinová symfonie

Délka samotné masáže 120 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 2,5–3 hodiny.

CENA

3.000,-

Pro stálé klienty 2.500,-

Tříhodinová symfonie

Délka samotné masáže 180 minut. Celková délka setkání včetně úvodního rozhovoru, času na závěrečné doznění masáže a případné sdílení přibližně 3,5–4 hodiny.

CENA

4.000,-

Pro stálé klienty 3.500,-

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky povídáme o tom, jak se máte a co potřebujete.

• Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

• S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže a výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

• Poradím Vám, jak při masáži přijímat dotek “aktivněji”, než jste možná zvyklý u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnal a využil skutečně naplno. Zároveň Vás nebudu do ničeho nutit, pokud chcete pouze vypnout a nic neřešit.

• Základem vlastní masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

• Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra. Pokud se to “hodí”, využívám také horké žínky a další předměty umocňující požitek z masáže.

Vše závisí na Vás, Vašich potřebách a reakcích Vašeho těla. Kolik sám do masáže dáte, tolik z ní získáte:-)

• Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení nebo konzultaci.

Reference

“Jano, ještě jednou opravdu moc děkuji. Uvědomuji si, že abych někde hluboko uvnitř mohl takovou péči přijmout, musím ji vnímat jako opravdovou. Autentickou. A ty to dokážeš… vůbec nerozumím tomu, jak se něco takového dá dělat jako práce. Vůbec jsem si to nedokázal představit.

A tak opravdu moc děkuji, protože konečně můžu tomu něčemu nekonečně trpícímu v sobě říct: Ale vždyť ty si zasloužíš lásku a netrpět!“

Karel

 

*****

“… Jsem vděčný, že mohu s Vámi mluvit otevřeně o své sexualitě a prožívání v těle. Zeptat se na Váš názor a díky za tipy, jak věci změnit.

Děkuji za poznávání svého těla při masáži, otevírání nových cest prožívání potěšení a radosti ze svého těla. Děkuji, že mě dokážete vzít do větší hloubky, než na jakou jsem zvyklý. Jsem vděčný za opětovné připomínání důležitosti dechu a pohybu těla – byť to zní tak jednoduše.

Jsem rád, že jsem mohl pocítit a prožít rozdíl dvou doteků: První léčebný, vyživující a pečující, a druhý přinášející intenzitu potěšení. Jakmile jsem ucítil jejich rozdíl, tak jsem si uvědomil, že se mě v životě nějak zamotávaly mezi sebou a potřeby svého těla jsem vyživoval nějakou směsicí doteků, které nebyly přesně to, co si mé tělo v daný okamžik přálo. Teď vnímám, že si dokážu dát plný pečující dotek, i dotek plný vášně bez pocitu, že tělo zanedbávám (péči dostalo/dostané jindy).

Jiří