Celostní masáže pro muže

Zastavit se, zapomenout na svět kolem a nechat se opečovávat

Celostní masáž

Jen Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky.

Celostní masáž je pozvánkou do prostoru, kde neexistuje čas ani okolní svět. Je cestou k hlubokému vnitřním prožitku a k objevení nových úrovní prožívání. Začíná už “jen” tím, že se zastavíte, věnujete čas sami sobě a dovolíte si přijímat vědomou pozornost a péči

Při této masáži nejde ani tak o mechanické rozmasírování jednotlivých svalů, jako spíše o zvědomení a vyživení Vašeho těla jako celku laskavým a pečujícím dotekem, který pozorně čte Vaše reakce a sytí potřeby těla i duše. Pestrá škála doteků citlivě vnímajících a respektujících Vaše aktuální rozpoložení přispívá ke zvýšení citlivosti těla a Vaší vnímavosti k němu. Pomáhá směřovat Vaši pozornost do Vašeho vnitřního světa, zklidnit mysl a uvolnit celé tělo.

 

Kdy může být celostní masáž vhodná

Může být velmi příjemnou a efektivní cestou, pokud potřebujete vypnout, nemuset nic řešit, jen velepříjemně meditovat a relaxovat.

Může poskytnout citlivé opečování, když potřebujete vyživit celou Vaši bytost pozorným dotekem. Vymazlit od hlavy až k patě a celkově dosytit své potřeby vědomé pozornosti, péče a vlídného přijetí.

Může se stát nástrojem osobního rozvoje. Mimo jiné podpořením schopnosti uvědomovat si, co cítíme, svobodně projevit, co chce být vyjádřeno, propustit vše, co už nám neslouží, a plně prožít, co prožíváme. Otevřít své srdce, otevřít se lásce, otevřít se životu.

Může být masážním rituálem pro uctění celé Vaší bytosti, jedinečného těla, jež je dokonalým chrámem Vaší jedinečné duše. Prožitkem podporujícím uvědomění si svojí celistvosti, plného přijetí a ocenění sebe sama.

V neposlední řadě je lákavou příležitostí vychutnat si krásu a lehkost bytí ve vlastním těle.

 

Délka setkání

Záleží mi na tom, aby celé naše setkání bylo pro Vás ostrovem spočinutí, kde jediným centrem pozornosti jste Vy, Vaše tělo a Vaše vnitřní prožitky. Úvodní rozhovor a dostatek času pro závěrečné doznívání masáže proto považuji za nedílnou součást našich setkání, která je stěžejní i pro kvalitu masáže samotné. Celkovou délku setkání a poměr času na povídání/masáž je možné uzpůsobit na míru každého. Níže uvádím spíš orientační návrhy. Délka celého setkání může být v rozmezí 1,5–3 hodin.

 

Dotekové opečování

Délka setkání 90 minut. Zahrnuje krátký úvodní rozhovor, samotnou masáž (ca 60-75 minut) a čas na závěrečné doznění. Varianta vhodná jako ochutnávka celotělové masáže nebo masáž zaměřená pouze na některé části těla. Také varianta pro “rychlíky”, kteří si nepotrpí na dlouhé povídání:-)

CENA

Brno: 1.400,-

Blansko, Třebíč: 1.200,-

Požitkářské zastavení

Délka setkání 120 minut. Doporučená délka setkání s dostatkem času na úvodní povídání, samotnou masáž (ca 90-105 minut), její závěrečné doznění, případné sdílení nebo konzultaci. Varianta vhodná pro celotělovou masáž. Doporučuju ji zejména pro první setkání.

CENA

Brno: 1.800,-

Blansko, Třebíč: 1.600,-

Chci se objednat

Labužnické plynutí

Délka setkání 150 minut. Ideální pro dotekové nebo povídací gurmány. Zahrnuje úvodní rozhovor, samotnou masáž (ca 120-135 minut), čas na závěrečné doznění a případné další sdílení. Doporučená varianta pro celotělovou masáž nebo masážní rituál.

CENA

Brno: 2.200,-

Blansko, Třebíč: 2.000,-

JAK NAŠE SETKÁNÍ PROBÍHÁ

• Každé setkání je individuální, přizpůsobené Vašim požadavkům a osobnímu nastavení.

• Na začátku si vždycky povídáme o tom, jak se máte a co potřebujete. Domluvíme se na záměru masáže a hranicích doteku, které jsou pro Vás v pořádku.

• S ohledem na Váš záměr může být naše setkání kombinací konzultace, vlastní masáže a výuky technik vědomé práce s tělem, které Vám pomohou dostat se tam, kam potřebujete, a které můžete uplatnit a rozvinout ve svém každodenním životě.

• Poradím Vám, jak při masáži přijímat dotek “aktivněji”, než jste možná zvyklý u klasických masáží, abyste si svůj čas vychutnal a využil skutečně naplno. Zároveň Vás nebudu do ničeho nutit, pokud chcete pouze vypnout a nic neřešit.

• Základem vlastní masáže jsou pomalé dlouhé tahy, které provádím intuitivně a se svou plnou pozorností. Citlivě přitom vnímám reakce vašeho těla a následuji je. Poklidné zemité doteky tak může střídat jemné hlazení, pevné a silnější stisky nebo rychlejší energetizující tahy. Masáž tak může přecházet ve velmi dynamickou.

• Vedle samotného doteku Vás opečovávám kvalitními přírodními oleji značky Nobilis Tilia a DeTerra.

• Na závěr necháme čas na doznění masáže a případné sdílení nebo konzultaci.

Reference

“Jano, ještě jednou opravdu moc děkuji. Uvědomuji si, že abych někde hluboko uvnitř mohl takovou péči přijmout, musím ji vnímat jako opravdovou. Autentickou. A ty to dokážeš… vůbec nerozumím tomu, jak se něco takového dá dělat jako práce. Vůbec jsem si to nedokázal představit.

A tak opravdu moc děkuji, protože konečně můžu tomu něčemu nekonečně trpícímu v sobě říct: Ale vždyť ty si zasloužíš lásku a netrpět!“

Karel

 

*****

“… Jsem vděčný, že mohu s Vámi mluvit otevřeně o své sexualitě a prožívání v těle. Zeptat se na Váš názor a díky za tipy, jak věci změnit.

Děkuji za poznávání svého těla při masáži, otevírání nových cest prožívání potěšení a radosti ze svého těla. Děkuji, že mě dokážete vzít do větší hloubky, než na jakou jsem zvyklý. Jsem vděčný za opětovné připomínání důležitosti dechu a pohybu těla – byť to zní tak jednoduše.

Jsem rád, že jsem mohl pocítit a prožít rozdíl dvou doteků: První léčebný, vyživující a pečující, a druhý přinášející intenzitu potěšení. Jakmile jsem ucítil jejich rozdíl, tak jsem si uvědomil, že se mě v životě nějak zamotávaly mezi sebou a potřeby svého těla jsem vyživoval nějakou směsicí doteků, které nebyly přesně to, co si mé tělo v daný okamžik přálo. Teď vnímám, že si dokážu dát plný pečující dotek, i dotek plný vášně bez pocitu, že tělo zanedbávám (péči dostalo/dostané jindy).

Jiří